Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges ha engem izgat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha engem izgat az hogy minél több lánnyal szexeljek?

Figyelt kérdés

Engem már régebb óta izgat az hogy minél több punciba nyomjam be a farkam. És később ha lesz feleségem akkor pedig nagyon fog izgatni az a gondolat amikor gyereket szeretnénk, hogy sok punciba volt már, és most pedig gyereket fogok vele csinálni.

Ez nagyon beteges?:D


Most gondolom egyből azt fogjátok írni, hogy nekem jobb ha sosem lesz gyerekem, de amúgy szerintem normális vagyok, de a puncik azok meghülyítenek.

21f


2019. márc. 30. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is igy érzek csak az a gond nekem nem nagyon megy a csajozàs. Pedig csinàlnàm füvel fàval.
2019. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy novel szexelj de az legyen 10/10es

Nalunk is szexkapcsolatnak indult de szerelem lett belole

Amugy ehhez azert kellene amit te írsz egy jo nagy farok meret amit imadnak a lanyok

Az en pasimnak nagyon nagy van 20cm 5cm vastag ugyhogy ezert is lett volna csak szexkapcsolat

2019. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja lemaradt 24 l
2019. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy teljesen normális... Most ebben a korban még ha a szél meglegyinti attól feláll

Majd elmúlik és helyén kezeled a dolgokat addig meg élj és szexelj sokat de mindig vèdekezz

2019. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Hurrááá...egy újabb nemi beteg gondozó tag.
2019. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább szánalmas, valamit nagyon bizonygatni akarsz..
2019. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tanits engem mester én is akarom. Legszivesebben minden héten màs nöt dugnék. Mindig is erre vàgytam.
2019. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy azt hidd hogy minden héten más lánnyal szexelek!

Nagyon ritkán jön össze sajnos.

De nagyon izgat annak a gondolata hogy addig amíg gyerekem nem lesz gyerekem mondjuk szexelek 20 lánnyal. És utána azzal a farokkal csinálok babát. :D

2019. márc. 30. 20:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem. Én meg egyàltalàn nem tudok csajozni még. Pedig azt se bànnàm ha olyan sok nöt megdugnék hogy belepusztulnek. Meg igy is megerné. Szerintem elöször is most màr nézek valami prostit kezdetnek.
2019. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!