Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szexeljek, ha rettegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexeljek, ha rettegek a teherbeesestol?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok, meg szuz, de fel eve van kapcsolatom es mar le szeretnek fekudni vele. Azert halogatom a dolgot, mert szo szerint rettegek attol, hogy terhes leszek. Tablettat eu okokbol nem szedhetek (igy az esemeny utani is kilove, hogyha veletlenul szakadna a gumi). Soha nem akarok gyereket, ha belegondolok is kiraz a hideg, de nem ez a lenyeg, elsore nyilvan senki nem akar. Hogyan kuzdhetnem le a felelmem? A parom mar tapasztalt a dologban, ez segit valamennyire.
2019. febr. 17. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Pharmatex, gumi
2019. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Elég nagy baj ha így gondolkodsz! Velem nem lenne ilyen bajod.
2019. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pharmatex mellett esett teherbe egyik ismerosom. Az nem megbizhato elegge.


Mi megszakitassal vedekeztunk, de nem lettem terhes. De azert az sem megbizhato.


Na es a spiral, huvely gyuru?

2019. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 érdeklődő35 ***** válasza:
Bár a spirált csak szülteknek ajánlják, de kérdezd meg a nőhyógyászod
2019. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gumival

Amúgy ne félj ettől annyira

2019. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gumival, szerinted mivel kéne?
2019. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gumival és/vagy gyógyszerrel ÉS ne benned élvezzen el a srác. Hanem pl csapd ki a melledre a végén vagy tartsd a szádban az élvezése végéig. Ez így nagyban csökkenti a veszélyt.
2019. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem az ilyen szintű aggódást. Persze semmiképp se vegye senki félvállról, de az már beteges ha ez gátólja a szexuális életedet.

Az óvszer nem szakad el egykönnyen, ha mégis elszakadna az szerintem hamar feltűnne, főleg a pár férfi tagjának. Ha kiszakad az se jelenti azt, hogy terhes vagy.

Ha ennyire félsz, akkor óvszerbe se élvezzen el a fiú és szex közben figyeljetek az óvszerre. Póz váltásnál nézzetek meg például..

2019. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég nyilvánvaló a kérdésedből, hogy nem vagy még kész a szexre. Az, hogy már szeretnéd jó jel, de nem elég.
2019. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy elég érett még a szexhez, hána vagy 20. Én 17 éves orom óta szeretkezek kisebb-nagyobb megszakításal, de sose merült fel ilyen a fejemben.

Mindig ellenőrizzük utána, hogy lyukas-e a gumi. 1x szakadt el kb több száz alkalomból, de akkor szerencsém volt, nem estem teherbe.

ne parázz

22/lány

2019. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!