Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágyom arra hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom arra hogy egy olyan lánnyal szexeljek aki cigizik? 21F

Figyelt kérdés

Annyira izgat az ha egy lány fiatal kora óta, és sokat cigizik. Mindent megadnék azért hogy egy ilyen lánnyal legyek. Bár az hogy miért izgat azt nem tudom, mert én nem cigizem:)

Hol ismerhetnék meg ilyen lányt?:D


2019. jan. 23. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Smoking fétis,szeretned nézni ahogy cigizik,igaz?
2019. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretem is nézni. De legalább az izgat hogy károsítja magát. Tudom kicsit beteges, de ki szeretném próbálni egy ilyen lánnyal. Akkor végre lenyugodnék😀
2019. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg az után vágyakoztok hogy dohányzó nővel szexeljetek ? Mi ebben olyan elérhetetlen ? Ha az utcán az emberek közül találomra megkérdeznél 10 nőt hogy dohányzik e 7 azt mondja hogy igen, nem olyan lehetetlen találni szerintem még csak keresni se kell
2019. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első alkalom után azt mondanád, hogy soha nem kéne dohányos nő, ugyanis nem érzed a bőre illatát, a feromonjait. Hamutál szaga van már messziről. A csókolózás pedig éppen hogy csak túlélhető, ha nem kell 10 másodpercnél tovább csinálni.
2019. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4 es

Engem ez pont hogy izgatna:D

Nagyon jó lenne ha össze jönne egy ilyen lánnyal:)

Van esetleg itt ilyen lány?

2019. jan. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!