Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg kiábrándító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg kiábrándító szexuális szempontból ha egy férfin rózsaszín alsógatya van?

Figyelt kérdés

Van egy (neon) rózsaszínű boxerem, ilyen feszülős, divatos fajta, eddig nem foglalkoztatott a színe, sztem amúgy nem rossz, ráadásul tök kényelmes, úgyh az egyik kedvencem.


Tegnap volt szex egy csajjal de amikor vetkőztem és meglátta az alsógatyámat elkezdett rajta röhögni, meg h kicsit kiábrándító. Na mondjuk ez nekem volt elég kiábrándító. Azért hamar elfelejtettük az egészet, és végülis jót szexeltünk, de nem fogom mégegyszer felvenni ha tudom h akció lesz, de azért nyilván nem tudok minden reggel ezen gondolkozni. Tényleg ennyit számít ez lányok?


2019. márc. 24. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet mosolyognék rajta, de nem zavarna.
2019. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten izgat az ilyen.
2019. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
engem egyáltalán nem zavar hogy milyen színű a boxer, olyan is volt hogy levettem a srácról a nadrágot és férfi tangában volt
2019. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mosolyognék egyet de engem sem zavarna.
2019. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

A férfi és a rózsaszín az egymással nem kompatibilis.

A melegek a koncentrációs táborban rózsaszín háromszög volt a jelük.

Vajon miért?

Egy férfi semmilyen rózsaszínű ruhát nem visel.

2019. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy neked kell elgondolkodnod és magadba nézned, ha szerinted egy szín meghatározza valaki férfiasságát/beállítottságát :)
2019. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rózsaszín egy jó szín. a nyolcvanas években sok férfi hordta. Egyes árnyalatai ma is jól néznek ki férfiakon. Alsógyatyában talán minta függő a dolog.
2019. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!