Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szerintetek kiábránditó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek kiábránditó mell? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2019. márc. 4. 18:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

nekem a mellbimbók kifejezetten tetszenek, de a striák már durvák, az enyhébb bejön, de ez már sok nekem


persze ha egyszer lesz feleségem és szülés után lesz ilyen, így is szeretni fogom

exemnek hasonlóan nagy bimbó udvara volt kis mellel, imádtam, de már előtte izgatott, mert láttam ilyen képet


F

2019. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2019. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Uuuuuuuuu aaaaaaaaaa


Azért ez már elég durva. Ha ilyen bukkana ki előttem, biztos kivsit megilyednék.

Esztétikailag nem szép, de szerintem ha már ott lennék nem múlna ezen a szex. De nagyon jófej csajnak kéne lennie hogy ilyen cici ne zavarjon.

2019. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
#3as jól mondja, ha nagyon jó fej csaj és érti is a dolgát, akkor még lehet jó szex, de csúnya igen.
2019. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
41%

Hàt igen, nagyon nem szêp.


29f

2019. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Igen
2019. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

A képen a nő vagy terhes, vagy nemrég szült. A linea nigra, a hasa közepén a sötét csík csak terhesség alatt jelentkezik, illetve a bimbó udvar elszíneződés is ebben az állapotban fordul elő. Úgyhogy a kérdésed nem rossz, csak alapból van ilyen nő?

Én nő vagyok, ezért nem tudom, hogy létezik e alap állapotban ilyen bimbó udvar?

2019. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Létezik nekem ugyanilyen hatalmas a bimboudvarom csak sokkal világosabb szinű
2019. márc. 4. 18:56
 10/29 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, de ez valami undormány.
2019. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!