Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek nem kiábrándító, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem kiábrándító, ha egy csaj melle és puncija/feneke körül fehér a bőr, a többi meg szolizott/napozott?

Figyelt kérdés

Engem valahogy nagyon zavar.. és teljesen lelomboz.. a mostani csajom pedig ilyen, egyszerűen nem is jó vele a szex, ha teljesen világosban csináljuk, mert lelombozódok tőle, nem tehetek róla, ilyen vagyok!

Mondtam neki is, hogy ha már szoliba jár akkor nem csinálná-e meztelenül? Kiakadt rajta..



2018. jan. 28. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten izgató :)


De minek szolizni?!?

2018. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szolizni nem meztelenül szokás?! Valaki leskelődik a fülkében?
2018. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

De miért abban solizik?

Ilyet meg nem halottam. 😀

2018. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De, elég gáz. Inkább legyen teljesen fehér mindenhol, Mert így olyan lehet, mint a fekete-fehér M*lka csoki. Bár ilyen lányt még nem láttam, csak elképzeltem. Kérdező, kérdeznék privátban. Amúgy nehogymár emiatt szakitsatok mert az szánalmas lenne mindkettőtökre nézve!
2018. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Bakker, epp azert szolizok nyaron is, hogy "osszebarnuljon" es ne legyen meg a ruha/bikini nyoma. Meztelenul szokas. Allo szoliban nem is er hozza semmihez, csak a kapaszkodohoz, fekvoben meg kitorli maga elott fertotlenitovel es kesz. Nem ertem.
2018. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Járjál cigány csajokkal, azok barnák mindenhol
2018. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igazából én sem értem, hogy miért így csinálja.. de mondom, felhoztam és megsértődött rajta :D úgyhogy beszélni sem tudtunk erről.. azóta meg duzzog.


Eddigi barátnőimmel nem volt ilyen pedig ők is jártak szoliba.. vagy barnítókrémet használtak..

Igazából nem még nem szexeltünk jót, szóval ez engem így nagyon zavar, egyszerűen nem vonzó ruha nélkül, olyan mintha foltos lenne :D eltereli a figyelmem.. nem jó ez így.

2018. jan. 28. 18:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Irtó sexy
2018. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szolj neki, ha mar szoliba jar, vetkozzon le. Egy parkapcsolatban az ilyen dolgokon nem kellene megsertodni, hanem megbeszelni es megprobalni orvosolni. Lany vagyok, engem is zavart amikor nyaron igy neztem ki, ezert allandoan tangaba napoztam, vagy hatul kikapcsolt bikiniben, elol meg probaltam mindig mashogy igazitani, hogy megis normalisan barnuljon mindenhol, mar amennyire lehet, de a pasimat sosem zavarta, engem igen. 25/l
2018. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9- hát nem vagyunk együtt túl rég óta.. de ez a hiszti, amit azóta levág eléggé kiakasztó.

igazából én sem értem, hogy neki erre nicns igénye. nem vagyunk egyformák :D

2018. jan. 28. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!