Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Március van. A február teljese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Március van. A február teljesen kimaradt menszesz téren. Csináltam egy terhességi tesztet az negativat mutatott most, hogy nézem a kazettás tesztem c csikja felett van egy vékony rozsaszin csík. Ez most pozitiv?

Figyelt kérdés

2019. márc. 2. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
ritka ugyan de előfordulhat, hogy egy nőnek kimarad a menstruációja. barátnőmnek néha kimarad, ha sokat stresszel. tudtommal a 2 csak a pozitív.. menj el nőgyógyászhoz vagy csináltass még egy tesztet és az legyen a döntő.
2019. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

C (control csík) az jelzi h működik a teszt

T (teszt csík) ha mind2 kijön terhes vagy

A teszt 10 perc után már nem értékelhető....


Mikor volt az utolsó vérzésed? Meddig tartott

Mikor volt az utolsó nemi aktusod?

Védekeztetek?

Mivel?

Hány napja késik ?

Rendszeres a vérzésed?

Máskor is előfordult késés?

Szedsz valami hormon tartalmú gyógyszert? Pl. Ha most kezdted a fogamzásgátlót bezavarhatja a ciklust..

Kellett alkalmaznod 6-12 hónapon belül Eseményutani tablettát?

Van-e bármilyen hormonális betegséged? Pl. PCOS , IR ???

Mennyire vagy stresszes?


Sok kérdés tudom, se rengeteg dolog befolyásolja a Ciklust

25N

2019. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de*
2019. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem most decemberben maradt ki egy hónap, sok minden történt, párom balesete, egyetemi vizsgák, stb. Stressztől kimaradhat. Régebben is volt már ilyen egyszer. Természetesen csinálj új tesztet pár nap múlva. Ha 10 percen belül jön ki a halvány csík, akkor lehetsz terhes. Ha napokkal később látod rajta, akkor már nem elfogadható a második csík.
2019. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utoljára novemberben voltam eggyütt a párommal.

Igen tudom hogy ha 2 vonal akkor terhes vagyok ha egy akkor nem de nem hinném , hogy az vagyok. Tesztelni feltétlen fogok 2 nap mulva. Decemberben vetéltem el januárban megjött és a február kimaradt.sokszor volt ,hogy 4-5 napokat késett. Most jelenleg 5 napja késik. Nem voltam beteg vagyis de a torkom volt picit begyulladva neocitrant ittam és voltarent szedtem. L-Carnitint szedek az edzésem mellé. Semmilyen betegséges se pcos-t nem állapitottak meg meg semmit. De a párommal novemberben voltam utoljára. És december 22.-én elvetéltem. Azóta nem voltunk eggyütt. Tehát elméletileg nem lehetek terhes. 5 óra után volt a t csík helyén besulyedve és szürkés picit fehéres arnyalat volt ott. De nem rózsaszín.

2019. márc. 2. 20:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Az utolso vérzésem január. 26-án jött meg.
2019. márc. 2. 20:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekeztünk és teherbe is estem. Pedig leelenőriztem . Semmi lyuk semmi nem volt. Ugyhogy nivemberben voltunk eggyütt Utoljára. Azóta szétmentünk ezért nem is voltam senkivel eggyütt es nem akarom hogy + mutasson a teszt. Nyilván ha babó van a dllogban vállalom. Csak az apuka 4 hónapja csalt miközben 1 hónapja mentünk szét
2019. márc. 2. 20:52
 8/10 A kérdező kommentje:
És amiért késett sokat streszelek
2019. márc. 2. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Vetélés is okozhat hormonzavart.

Illetve előfordul h 1-2 hónap ki marad.

5 óra után nem értékelhető a teszt.

A szürkés vonal csak a reagens helyét mutatja...

Ismételd meg később a tesztet.

Ha továbbra se jön meg akkor Orvos .

2019. márc. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat! Most van 6:40 elvégeztem egy terhességi tesztet most jart le a gyártó által feltüntetett idő azaz az 5 p és megnézem hogy mi az eredmény! A teszt negatívat mutat!
2019. márc. 3. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!