Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel mit tegyek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel mit tegyek ha állandóan kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmmel egy jó ideje együtt vagyunk.Ha úgy van állandóan szexelne. Mondja nekem hogy orálisan is kielégítene, és szívesen kipróbálná az anális szexet. Nem azért nem teszem ezt vele mert nem szeretem meg nem kívánom, sőt nagyon is szép, karcsú lány hanem úgy vagyok vele hogy nem akarom "megszégyeníteni" tehát most arra gondolok hogy ez nekem olyan rosszul esne mintha őt kihasználnám mint egy .... Autó vezetés közben is ki akar elégetni néha kézzel néha orálisan, de sose hagyom neki, volt hogy elmentünk a szüleimnél , egy egybe ruhát vett fel ami alig takarta a fenekét mondtam is neki hogy kicsit kihívó de azt mondta hogy meleg van stb mondom jó, erre amikor ott vagyunk a szüleimnél beböki hogy nincs rajta bugyi és annyira kíván engem.

Elsősorban a nőktől kérdezném,hogy mit mondjak neki? Hogy beszéljük meg? És nem akarok olyan kommenteket látni hogy szoptasd le meg ilyenek, én nagyon szeretem őt és bármit megtennék érte.



2019. márc. 24. 09:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmad sincs milyen szerencses vagy.
2019. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Tudom mint ember , és mind belső ügyileg nagyon szerencsés vagyok hogy vele hozott össze a sors. Azért nem sietem el ezt a dolgot mert ugy vagyok vele hogy akkor velem inkább mint mással. Mindig mondja este szex közben ha össze jön a dolog , hogy próbáld ki fenékbe , meg had sz*pjalak le. Akkor ma meglepem.
2019. márc. 24. 10:21
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha munka mellett napi min. 1 megvan, akkor lehet, hogy a nő enyhén nimfo/erotomán, de mindenképpen szexmániás.


Érez kielégülést az aktusnál? mert a nimfok nem.

2019. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Biztos el élvez, mindig remeg a lába vagy nagyon nyög. És végig csókolózunk szóval meghitt együtt lét nem vettem volna észre hogy nem élvezi.
2019. márc. 24. 10:25
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

A nimfoknál nem az a kéréds, hogy évezi -e hanem, hogy ki tud -e elégülni. Hiába élvezik, és elélveznek, attól még nem elégülnek ki. És emiatt újra-és újra kivánják az aktust. ez egy ilyen betegség fajta. Érdemes utána nézni.


Amúgy meg mindenki írja, hogy fúúú de jó......de hosszabb távon ez tud teher is lenni. Nem egy olyat olvastam, hogy valaki ezért szakított a nővel. És ez nem jelent pipotyaságot, csak realitást.

2019. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
A szopással mi a bajod? Te sem nyalod ki őt? Semmi megalázó nincs ebben, kíván, szeret téged, örömet akar okozni így is. Izgatja is valószínűleg. Nem is értem miért tiltakozol ellene. Milyen nőid voltak előtte? Valamitől biztos kialakult benned ez a torz kép, hogy a szopás megalázó.
2019. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nem ritka ez a hozzáállás azoknál a fiúknál, akik jó nevelést kaptak, és érzékenyek. Megzavarja őket, hogy miközben addig tisztelettudónak kellett lenniük, egyszer csak ugyanazt a nőt "állatias módon" lehet, sőt kell érinteni. Meg kell hogy értsék, tanulják, hogy ezzel nem alázzák meg a nőt.
2019. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nők akkor a szopás nem megalázó?
2019. márc. 24. 11:09
 19/30 anonim válasza:
Szerintem nem.:)
2019. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy.


Illetve tud az lenni (torok- és szájba b.a.szás), de akkor pont az az élvezetes benne.

2019. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!