Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, aki nőként előjáték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki nőként előjáték soran az orális kényeztetésről simán lemond cserébe a mellek hosszu izgatásáért?

Figyelt kérdés
Azert erdekel, mert többnyire azt olvasom vissza, illetve a szemelyes beszélgetésekből is az derül ki szamomra, hogy az orális kényeztetés a csúcs a nok szamara, amivel en nem tudok azonosulni.
2019. márc. 21. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nő szerintem akit te leírtál nagyon ritka. Viszont vannak akik nem szopnak és java részük a nyalást sem szereti. Válaszod őket.


Én tudok azonosulni a nyalakodással. Nagyon is tudok :P

2019. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lany vagyok...
2019. márc. 21. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem mondanék le semmi pénzért :) Kivéve ha a pasi nagyon béna, akkor inkább ne csinálja. Sajnos elég sok ilyennel találkoztam már. És milyen meglepő, hogy pont a legnagyobb szàjú macsók voltak a legbénábbak az ágyban.
2019. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A kettőt miért nem lehet összeegyeztetni?


Én nem szeretem ha nyalnak, ha ujjal csinálják sokkal a jobb. A nyelv túl puha, nyálas és nem tudja eléggé gyorsan mozgatni a pasi a fejét. G pont centrikus vagyok. Azt szeretem ha amikor bennem vannak izgatják a cicimet. Az előjáték nekem nem kell.

2019. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátnőm aki imádta, nekem nem volt vele semmi bajom, számomra az izgató ha olyat csinálhatok a másikkal amit 100%-ban élvez! 23/F
2019. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy mell imádó, nekem fontosabb az, hogy nyaljak.
2019. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmikepp sem mondanek le azert cserebe. En amikor a melleimet izgatja a parom alig erzek valamit, nem olyan izgato szamomra, en azt szeretem mikor a nyakamat csokolgatja, de az sem er fel az oralis kenyezteteshez
2019. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 De nem az a fontos, hogy a partnernek mi esik jol? Ha o nem szereti ugy az oralt kapni es nem esik jol neki, akkor mi ertelme van?
2019. márc. 21. 19:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
# 8, én is szeretek szopni, és hiányozna ha a pasim nem szeretné. Ilyen esetben a felek nem illenek össze szexuálisan, olyan partner kell, ahol egyezés van.
2019. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Èn fiúként mondom, hogy nem szívesen mondanék le a punci nyalásról jó viszonozni a szopást valamivel. A melleit is szívesen izgatom a nyalás mellett még. F 24
2019. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!