Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Adni vagy kapni szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adni vagy kapni szeretitek jobban az orált? És miért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

bármilyen furán hangzik én adni szeretem jobban.. :D (nyilván kapni is) élvezem, hogy örömöt okozok egy nőnek, teljesen kikapcsolok és csak a zihálására és a testének a rángásaira figyelek ilyenkor :) persze az is közrejátszik, hogy engem a női orgazmus izgat fel a legjobban. bármeddig tudnám csinálni, általában úgy kell elparancsolni onnan.

25 f

2019. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szeretem kapni, de nem ANNYIRA fú de jó, mármint elmenni nem nagyon tudnék tőle (elég nehezen sikerül elélveznem szex közben).

Viszont vannak olyan "pillanataim", vagy hangulatom ahol jól esik adni.

2019. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Adni. F
2019. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Adni jobb
2019. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőt nagyon szeretem. Orális *orgazmust* viszont jobban szeretek adni, mint kapni. Az valahogy nagyobb élmény lehet a lányoknak :-)
2019. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Adni jobban szeretem.

Mert felizgat, és imádom ahogy hallom a pasi sóhajait, zihálását h mennyire élvezi miközben én sz*pom.


23L

2019. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet önző vagyok, de én kapni jobban szeretem, a nyalás nekem valahogy kényelmetlen, de persze szívesen csinálom. f
2019. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretem. Imádom a párom punciját nyalni, de élvezem ahogy cummant.
2019. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy most a többség inkább adni szereti.

Bár én pont ugyanígy vagyok vele. sokkal tutibb, amikor Ő élvez, mikor nyalom. Ezért aztán Ő nagyon ritkán kapja be nekem, amivel nincs is semmi problémám.

2019. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!