Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megutálta talán az orált?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutálta talán az orált? Szerintetek ez miért lehet?

Figyelt kérdés
A barátnöm eddig egyszer próbálta rajtam kívül, dee akkor nem szerette, mert fulladozott, öklendeztette. Mióta együtt vagyunk párszor csonáltuk néha én, néha ő vagy épp mindketten. De ő már nem csinálja. Még csak szóba sem hozza, hogy akarja, vagy megkívánta. Régebb még megszerette velem, azt mondta minél többet akarja majd, hogy belejöjjön és jól csinálja nekem. Nem volt ellenvetésem. Most a napokban felvettem neki szex előtt hogy mit szólna hozzá, ha valami mást is csinálnánk most előtte, de azt mondta ő most biztos nem. Nekem rosszul esett picit és gondolkoztam vajon miért.. közben még csókolóztunk, meg minden továbbra is akart szexelni, de ennek hallatára leálltam és kérdezte akarom-e... Persze igent mondtam, mert nem akartam hogy rosszat gondoljon. De nekem már eléggé hiányzik az orál.. Valaki volt már így? Talált rá megoldást? Pl manipulatív megoldást? Régóta már, hogy nem beszélünk a szexről.. régen sokat telefonszexeltünk is pl, de mostmár egyáltalán nem. Így nem is akarok már annyira rákérdezni tőle. Ezért vagyok most itt ezen az oldalon ezzel a kérdéssel. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, csak kicsit bővebben le akartam írni.

#orális szex #előjáték szexualitás #cumizás.
2019. febr. 10. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt. Vesd fel hogy pl. előjátékként csinálhatnátok 69-ben. Ha nemet mond, akkor még több időt adj neki. 31/N
2019. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ne nyald amíg nem szop.

Rossz élmények ide vagy oda

Ne legyen egyoldalu

Nekem is volt rengeteg rossz élményem mégse bújok mögéjük.

Persze ha szexuálisan nem illetek össze akkor dobbantani kell ennyi..

N

2019. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"de azt mondta ő most biztos nem. Nekem rosszul esett picit és gondolkoztam vajon miért.. közben még csókolóztunk, meg minden továbbra is akart szexelni, de ennek hallatára leálltam és kérdezte akarom-e... Persze igent mondtam, mert nem akartam hogy rosszat gondoljon. "

Ennek a résznek van valami értelme?

2019. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem úgy tűnik sosem szerette, csak a kapcsolatotok elején imponál o akart és igyekezett. Mkst meg már tesz rá, hogy míg gondolsz. Ilyenek a nők, ha nyeregben érzik magukat
2019. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Sok nő, aki nem imádja, nem merik bevallani határozottan, hogy ez nekik nehéz, s eleinte igen, imponálak, dúl a szerelem, oldódottak a gátlások. Később pedig szeretetből szeretnének jót a párjuknak, miközben viszolyognak.
2019. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez pont forditva van.


Bármennnyire is szeretném az elején nekem soha nem megy.Nem merem csinálni,zárkozott vagyok,félek hogy rosszul csinálom.


Szerintem finoman de próbálj meg nála puhatolozni.


Milyen volt amikor Ő csinálta neked? Nem volt benne egy törés, hogy esetleg rosszul csinálhatta? Megdicsérted?

2019. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!