Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leesne a karikagyűrű az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leesne a karikagyűrű az ujjáról a szép nőnek, ha egyszer szerényebb körülmények között, mindennemü érdek nélkül kellene felkìnálnia magát?

Figyelt kérdés

Vagy inkább már fel sem merülhet. Kélyes beszédet, riszálás okozta örömet csak az kapja akinek pénze van. Dagadt disznó melett kullog a dáma nő a strandon. Mit szeret benne, a testét, a belsőjét? Vagy inkább a pénzét. Nagyon érdekes nem? Milyen véletlen ha éppen pont annak a belsőjét szeretitek ti nők, akinek rengeteg pénze van.

És a pénztelenséggel mi van? Azzal hogy álltok? Az már nem olyan izgató? Nem elég ahhoz hogy szoknyát emeljetek?


2019. márc. 19. 22:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mèg mindig figyelmen kìvül hagytad a vàlaszom pedig magas labda volt.

Kettes vagyok.

2019. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy. Én pl egy olyan nő vagyok,akinek pénze is van. Gondolom ez a te világodban elképzelhetetlen :D

Nem jár alanyi jogon neked sem a szex,sem a párkapcsolat,sem a figyelem azért mert egy csóró beképzelt gyökér vagy . :D Amúgy marha egyszerű,emeld fel a segged,dolgozzál,aztán neked is lesz jó testű nőd... vagy nem :D

2019. márc. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

És te mit teszel érte, hogy jó testü férfit kapjál?

A biológia által megadatott fenekedet adod?

Ezért kell dolgoznia valakinek? Elvagy szállva magadtól.

2019. márc. 22. 06:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!