Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leesne a karikagyűrű az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leesne a karikagyűrű az ujjáról a szép nőnek, ha egyszer szerényebb körülmények között, mindennemü érdek nélkül kellene felkìnálnia magát?

Figyelt kérdés

Vagy inkább már fel sem merülhet. Kélyes beszédet, riszálás okozta örömet csak az kapja akinek pénze van. Dagadt disznó melett kullog a dáma nő a strandon. Mit szeret benne, a testét, a belsőjét? Vagy inkább a pénzét. Nagyon érdekes nem? Milyen véletlen ha éppen pont annak a belsőjét szeretitek ti nők, akinek rengeteg pénze van.

És a pénztelenséggel mi van? Azzal hogy álltok? Az már nem olyan izgató? Nem elég ahhoz hogy szoknyát emeljetek?


2019. márc. 19. 22:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Azért kérlek ne keverd az igazi nőket a pénzéhes ri bancokkal!
2019. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem most tetszik egy férfi, aki a munkatársam, egyikünknek se túl jó a fizetése, de ő egyedül él, míg én otthon, tehát ő tényleg úgy jön ki minden hónap végén hogy semmi pénze nem marad. Minimálbér a fizetésünk. A srác egyáltalán nem az esetem külsőleg, de helyes, csak nem az "én típusom".


Mégis baromira oda vagyok érte. És ő észre se vesz. Miért? Mert neki a nagy mellű, homokóra alakú, kacsaszájú, szőke ribi kell aki mindenkivel bunkó.


Látod kérdező, nem szép dolog az általánosítás, mindkét nemre rá lehetne húzni.

2019. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kik az igazi nők? Azok a jó testi adottságúak, akik kihasználják ha ott lehetnek ahol a pénz van?
2019. márc. 19. 22:42
 4/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem feltétlenül csak az a jó akit leírsz. Már az is valami ha jó feneke van a nőnek. De ne térjünk el a lényegtől. A szép nő ott van ahol a pénz van.
2019. márc. 19. 22:44
 5/23 anonim ***** válasza:

3. Mint említettem nem a pénzéhes ri bancok.

Szóval akiben van tartás. A qrvákkal meg ne foglalkozz.

2019. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
És ki az aki jól néz ki és nem ilyen?
2019. márc. 19. 22:58
 7/23 anonim ***** válasza:

6. Nem feltétlen. Sőt vannak ilyenek, akik nem is néznek ki olyan jól.

Csak mert sok a negatív példa, ne állj így a nőkhöz! Van csinos nő, aki nem egy hülye qrva.

2019. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Miért lett figyelmen kívül hagyva a válaszom? Kettes vagyok.
2019. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Oké de most kit akarsz megnyugtatni? Ennyi nőböl hogy-hogy nincs legalàbb egy ilyen?
2019. márc. 19. 23:08
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Te is egy semmilyen,arrogáns,hülyegyerek lehetsz akit a nők eltaszítanak maguktól,joggal. Ne őket hibáztasd a sikertelenségedért,inkább keress olyan munkát ami jól fizet hogy legalább el tudj egy nőt vinni vacsorázni...... esetleg kondizhatsz is mellé 🤷🏼‍♂️

Azért vagy sikertelen mert ezt sugárzod kifelé amit most kiírtál magadból.

2019. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!