Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért nem tudják elfogad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem tudják elfogadni, hogy a szex lehet élvezetes érzelmek nélkül is?

Figyelt kérdés
Látom, hogy kötik az ebet a karóhoz.. hogyha volt szex akkor bizony adott pasas/nő érez valamit a másik fél irányába. Miért nem lehet elhinni, hogy csak szex is lehet kielégítő nőnek és férfinak egyaránt?

2018. okt. 12. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Én hiszek neked,ha ettöl jobban alszol.
2018. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Vmilyen szintű vonzalom azért szükséges. Megértem, ha van akinek megy úgy is. Én érzelmek nélkül nem tudok. Gondolom mások is így vannak, s nem tudják elfogadni, hogy különbözőek vagyunk.

Ameddig egy csaj nem ribi, s egy srác nem dug válogatás nélkül, akkor nincs nagy baj.

2018. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Én sokszor vágytam teljesen érzelemmentes szexkapcsolatra régebben, de egy idő után a nők akikkel voltam többet akartak.Nem hiszem hogy találni olyat akinél ne alakulna ki valami. F
2018. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Mert aki nem akarja elhinni, annak nyilván nem megy a szex érzelmek nélkül, ezért ezen kár vitatkozni.

A jóllakott soha nem érti meg az éheset.

2018. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De a vonzalom az vágy.

Az érzelem az szerelem vagy egyéb előítéletes dimenzió.

2018. okt. 12. 19:03
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert félnek, gyávák, prűdek, vagy egyszerűen ilyennek nevelték őket
2018. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még saját maguktól is félnek?
2018. okt. 12. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Érzelmek nélkül is lehet jó. Én például nem vagyok büszke rá, de barátnőm pasjiával csináltam egyszer, és nagyon jó volt. Annak ellenére, hogy nem érzek iránta semmit.L
2018. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Lehet érzelem nélkül is szexuális viszonyt folytatni, pusztán elegendő a kölcsönös vonzalom-szimpátia is, de érzelmek nélkül soha nem lesz olyan, mint érzelmekkel !

Tapasztalatból beszélek, mint nő.

Nem akartam kapcsolatot, hosszú ideig, de szükségem volt egy olyan emberre, aki az előző szerelmi csalódásomon túlsegít. Segített ! De a szex, az közel sem volt olyan, mint amikor valakit szerelemből szeretünk !

Kétszer jártam már így, és határozottan állítom, felesleges ilyen szexuális dolgokba bocsátkozni.

De a kérdésre válaszolva, ez egyéntől és helyzettől is függ, hogy ki mennyire képes elhatarolni az ilyesmit.

Ennyi.

2018. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem divat ezt elfogadni nyilvánosan. De ha belegondol valaki, egyértelmü, hogy amikor magához nyul akkor éppen a szex élvezete miatt teszi, de érzelmekröl szo sincs. (Egy éppen tetszö partnerrel ugyanez az eset.)
2018. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!