Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért nem tudják elfogad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem tudják elfogadni, hogy a szex lehet élvezetes érzelmek nélkül is?

Figyelt kérdés
Látom, hogy kötik az ebet a karóhoz.. hogyha volt szex akkor bizony adott pasas/nő érez valamit a másik fél irányába. Miért nem lehet elhinni, hogy csak szex is lehet kielégítő nőnek és férfinak egyaránt?

2018. okt. 12. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

Én a szüzességemet érzelmek nélkül vesztettem el, elsőnek mégsem volt olyan rossz élmény, mint amire a többi lány szokott panaszkodni (még szerelem mellett is). Előtte a sráccal csak kerülgettük egymást, de ettől el tudtam dönteni, hogy többre kell-e a vagy sem. Úgy akartam megtapasztalni a szexet, amilyen valójában, a cukormázas bevonat nélkül, mikor csak a saját élvezetünkre koncentrálunk és felfedezzük a saját testünk igényeit. Én a szexet egy tanulási folyamatnak tartottam, amihez nem akartam érzelmeket csatolni.

Nekem ez a módszer jött be, a mostani párommal is úgy jöttem össze, hogy alig ismertük egymást és egy buli után egymásnak estünk, de mivel vele tényleg jó volt már az érzelmek nélküli szex is, így döntöttük el, hogy jobban meg akarjuk ismerni a másikat és lassan többet is kezdtünk érezni.

Van különbség dugás és szeretkezés között. Ha csak kielégülésre vágyunk, ahhoz nem kellenek érzelmek.

2018. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem mondom azt, hogy nem lehet élvezetes, mindenki úgy csinálja, ahogy jólesik neki. Egyszerűen csak nekem nem megy, nem élvezem érzelem nélkül, egyénfüggő.
2018. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem azért nem tudják elfogadni, mert nekik úgy nem élvezetes (talán nem is próbálták, vagy nem megfelelő partnerrel).

De azért álljunk meg egy szóra. Az induló párkapcsolatokban is van, aki már 2-3 randi után beadja a "derekát". Világos, hogy akkor még nincs szerelem... Szóval kicsit ilyen önbecsapóak az emberek.


Szeretkeztem már én is úgy, hogy nem voltam szerelmes. Persze nem "egyéjszakásban". Nekem is, és a lánynak is nagyon jó volt. Volt egy másik eset, amikor szűz lánnyal, de vele csak petting volt. Az is nagyon király volt.

Szívesen megtenném újra.

2018. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!