Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4x szexeltem csak az életemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4x szexeltem csak az életemben. Ciki nagyon ez?

Figyelt kérdés

Valószínűleg több nem fog összejönni. Ezt a négyet is nagyon nehezen hoztam össze.

Most majd elkezdek fizetőshöz járni. Eddig vártam barátnőre, mostmár feladtam.

F


2019. márc. 18. 12:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én valamivel többszőr,de csak azért hogy az első csalódásomat überelni tudjam, mire rájöttem hogy csak vsalódások érnek mivel az egész szexet nem olyannak képzeltem mint ahogy másoktól hallottam hogy ejj milyen jó.

Hát ez nem mindenkinek jön be úgy mint az ejtőernyőzés.


F/42

2019. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha már 4x összejött, akkor ezután miért ne sikerülne? Még ha nem is találsz komoly barátnőt, de alkalmit biztos lelsz.
2019. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!