Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom, elmondjam-e neki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, elmondjam-e neki, hogy eddigi életemben csak egyszer szexeltem?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Tudom, hogy "ciki", de így alakult. Mindig nagyon gátlásos voltam és először tavaly vesztettem el a szüzességem egy barátommal, azóta sem volt szexuális élményem. Ez valószínűleg nem látszik rajtam, nem vagyok egy mindenkivel flörtölő típus, de azért szeretnek a fiúk, csinosan öltözöm és nem tudja senki, hogy eddig csak egyszer feküdtem le valakivel. Most randizom egy sráccal, aki már tapasztaltabb és nem tudom, mi lesz, ha odakerül a sor. Hogy mondjam el neki? Attól tartok, mivel az első is eléggé fájt, most is ez lesz és biztosan észreveszi. Szerintetek mondjam el neki vagy inkább hagyjam? Köszönöm előre is a tanácsokat!
2018. febr. 9. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor rá kerül a sor, akkor mondd el.. ne érezd gáznak.. egyáltalán nem az.
2018. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem azt,hogy miért akarod elmondani? Ha majd oda kerül a sor akkor majd meglesz a 2. alkalom

Ha esetleg még fájna akkor elég annyit mondani,hogy óvatosabban

Nincsen egyébként semmi szégyelni való ebben, valakinek még 30évesen sem jött össze egy alkalom

2018. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne fullos szexet tervezzetek az első összebújásokra, csak egyre aktívabb pettinget.
2018. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na parazz. A vegen ha a szadba elvez dicserni fog.
2018. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell "1 alkalmas baráti szexben" elveszteni a szüzességed. (Bocsi, ezt nem tudtam kihagyni, de úgy belinkelném minden olyan kérdés alá, ahol bizonygatják, hogy mennyire jó így).

Az, hogy 23 évesen 1x szexeltél csak önmagában nem ciki, de célszerűbb lett volna kapcsolatban elveszteni.

A 2. alkalom is fájhat, pláne, ha az 1. "eléggé fájt", úgyhogy mindenképpen mondd el neki, hogy óvatosabb legyen. Nyilván az "egy barátommal" részt hagyd ki (főleg, ha még mindig a baráti köröd tagja a srác, mert az csak féltékenységet szül).

2018. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!