Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fogadjam el hogy életembe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy életemben csak párszor szexeltem, és sosem volt barátnőm akivel rendszeresen csinálhattam volna?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz ez. Hiányzik nagyon egy lány.

Sokszor álmodok arról hogy mellettem van egy lány és szexelünk:/

Hogy fogadjam el hogy lehet hogy soha többet nem lesz részem szexben?:(


2018. dec. 15. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne rinyalj hanem ismerkedj
2018. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy nincs lehetőségem ismerkedni:(

Meg nem is érdeklem a lányokat, mert a kinézetem 2-3 évvel fiatalabb mint amennyi tényleg vagyok.

2018. dec. 15. 11:45
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha teged az tart a p.natol tavol h 2evvel fiatalabbnak tunsz..akkor jobb is ha nem szaporodsz baratom..35ffi
2018. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Idővel előny lesz a fiatalabb kinézet.
2018. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ilyen rinyát, nem csodálom, hogy nem kellesz a csajoknak, még csoda az is, hogy párszor összejött
2018. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért kéne ezt elfogadnod h soha nem fogsz többet szexelni?Tegyél ellene, és ne csak sajnáltasd magad.

Jobban szeretjük az olyan pasikat akik magabiztosak.

2018. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hiába tetszek, nem érdeklem a lányokat. Meg úgy senkit sem. Mindenki átnéz rajtam, de nem tudom hogy miért pedig nem vagyok bunkó...
2018. dec. 15. 12:25
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Változtass.

Először a gondolkodásodon. Egy lánynak sem tetszik ha a pasi sajnaltatja magát.

Nem muszáj tökéletes külsővel rendelkezz ahhoz hogy találj valakit, viszont ilyen gyerekes felfogással nem fogsz.

2018. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát figyu én alacsony 170cm és ronda is vagyok mellék, megértem ,hogy átnéznek rajtam, nem is erőltetem a dolt mert nincs értelme. Az már csak egy kegyelemdöfés, hogy a farkam is kicsi_vékony mellé.. Vannak ilyen selejtek, de a nők megoldják ezek problémáit azzal, hogy átnéznek rajtunk, ha meg próbálkozol rögtön jön a "van barátom" válasz..
2018. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugtasson a tudat (tudom, nem fog), hogy itt sokunknak még ennyi sem jutott.
2018. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!