Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szűz fiúnak meddig érdekes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz fiúnak meddig érdekes egy lány melle?

Figyelt kérdés
A barátom és én is mindketten szüzek vagyunk és mindkettőnknek ez az első kapcsolatunk. Arra lennék kíváncsi hogy mivel még sosem látott élőben vagy fogta meg egy lány melleit, mennyi ideig érdekelnék őt a melleim az első alkalommal amikor látja vagy megofja/ nyalja?
2019. márc. 16. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szűz, még nem biztos, hogy sosem látott ciciket, vagy akár nem fogdosott is.
2019. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mondta nekem h nem
2019. márc. 16. 18:54
 13/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Butus vagy. :) Miért nem tetszenek neked? Mi a baj velük? Hogy nagyok? Ha foglalkozik velük, akkor valószínűleg tetszenek neki. Az pedig inkább jó, nem? Nem hiszem, hogy furának gondolná, hogy Neked ekkora. Szerintem inkább tetszene neki és pozitívan gondolna rájuk, hogy ekkorák. Hiszen ha a méretük nem tetszene neki, és annyira de nagyon számítana neki a mell, valószínűleg nem veled lenne. Szóval szerintem emiatt ne aggódj. Ha sokat foglalkozik velük, az csak jót jelenthet - gondolom én, magamból kiindulva és mondom úgy, hogy a nagyobb méretet szebbnek/izgatóbbnak találom.
2019. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem mihamarább megérted, hogy a mell nagyon komoly vonzerő egy nőn. Negyven éve voltam szűz, de azóta is nagyon izgat a nő melle, legszívesebben sose engedném el. Légy rá büszke, hogy tetszik a fiúdnak, és próbáld ki, hátha neked is örömöd lesz benne, ha foglalkozik vele. A legtöbb nőt izgatja, ha finoman harapdálják, szopogatják a mellbimbóit.
2019. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neki, akkor hadd foglalkozzon már a melleiddel. Sőt, lehet neked is önbizalmat ad majd.
2019. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha foglalkozik vele, fogdossa, ezt próbáld kiélvezni. Amúgy is, nincs előírás arra, hogy egy női mellnek mekkorának kell lennie.
2019. márc. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!