Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szűz fiúnak meddig érdekes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz fiúnak meddig érdekes egy lány melle?

Figyelt kérdés
A barátom és én is mindketten szüzek vagyunk és mindkettőnknek ez az első kapcsolatunk. Arra lennék kíváncsi hogy mivel még sosem látott élőben vagy fogta meg egy lány melleit, mennyi ideig érdekelnék őt a melleim az első alkalommal amikor látja vagy megofja/ nyalja?
2019. márc. 16. 17:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én is szűz vagyok. Én pl értékelném, és ki lennék akadva. Ha késznek érzed magad, szerintem lehengerelnéd vele. Viszont, ha már azt is megmutatod neki, többre fog vágyni. Szóval, ha még magára az aktusra ne mvagy készen, szerintem napold el, de amúgy tetszene neki.
2019. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem pontosan a kérdést. A legtöbb pasit nagyon érdeklik a mellek. Szex közben is kényeztetik.


A barátod lehet életében elöször fogja látni, tapintani kissé zavarban lesz.

2019. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ugy ertem ha smarolas kozben lekerül a polo melltarto akkor meddig fogja lefoglalni ot a mellem?
2019. márc. 16. 17:31
 4/16 anonim ***** válasza:
3. Ezt így nem tudjuk megmondani. Tőle függ. De biztos érdekesnek fogja találni.
2019. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő. Valakit a popsi valakit a cickó érdekel jobban, de olyan is van, hogy pl. a lány keze izgatja fel a legjobban. Nem lehet ezt előre kiszámítani.

Én nagyon cicis vagyok. Eddig több kapcsolatom volt és mindig megőrültem a lányok melleiért, az egész kapcsolat alatt kerestem a lehetőségeket, hogy mikor érinthetem meg, puszilgathatom, szopogathatom. Ez nem egy egyszeri dolog, amit utána meg lehet unni. Ha szereti a cickókat, akkor állandóan fogdosni és szopogatni fogja szex közben, de vannak olyan pasik, akiket teljesen hidegen hagy mert inkább a popsidtól őrülnek meg.


Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi indítja be.


Azért kérdezed ezt, mert neked nem esne jól, ha sokat foglalkozna a cickóddal?

2019. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen azert
2019. márc. 16. 18:01
 7/16 A kérdező kommentje:
a koromhoz kepest nagynak tartom a melleimet es nem akarom hogy o is azt gondolja hogy tul nagyok szoval tudom hulyeseg de jobb lenne ha nem is venne oket eszre vagy egyáltalán nem foglalkozna veluk
2019. márc. 16. 18:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor ezt beszéljétek meg. Mondd el neki, hogy neked érzékeny a cickód és szeretnéd, hogy vigyázzon.
2019. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
függ a páratartalomtól és a napszaktól. de valószínűleg 4 perc 32 másodpercig fogja a melled lefoglalni!
2019. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szűz! Nekem mindig érdekes, mindíg foglalkozok velük is! f.
2019. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!