Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy szerencsés korban élünk, amikor a mai világban számos nő könnyen belemegy szexbe?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy mennyi ribi, de nekem bejön a dolog.
2019. márc. 15. 20:44
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2019. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
47%

#34


[link]

Egyébként pedig józan paraszti ész.


„Hej, Dunáról fúj a szél,

Szegény embert mindig ér,

Dunáról fúj a szél.

Ha Dunáról nem fújna,

Ilyen hideg se volna,

Dunáról fúj a szél.


Hej, Dunáról fúj a szél,

Feküdj mellém majd nem ér,

Dunáról fúj a szél.

Nem fekszem én kend mellé,

Mer nem leszek a kendé,

Dunáról fúj a szél.


Hej, Dunáról fúj a szél,

Feküdj mellém majd nem ér,

Dunáról fúj a szél.

Nem fekszem én kend mellé,

Mert túl rövid a kendé,

Dunáról fúj a szél.


Hej, Jancsika, Jancsika,

Mért nem nőttél nagyobbra?

Dunáról fúj a szél.

Nőttél volna nagyobbra,

Lettél volna katona,

Dunáról fúj a szél.”

A két középső versszakra összpontosítsd a figyelmedet


Továbbá:

„Boncidai hegy alatt, leány a legény alatt!

Azért mászott alája, viszketett a bokája!”


Vagy:

„Elvesztettem zsebkendőmet,szidott anyám érte.

Annak, aki megtalálja, csókot adok érte.

Szabad péntek, szabad szombat, szabad szappanozni.

Szabad az én galambomnak egy pár csókot adni.”

zsebkendő = szüzesség (elég nyilvánvaló)

A konklúzióm az, hogy bár nagyobb szégyennek számított a „könnyen kaphatóság”, ez inkább eredményezte azt, hogy igyekeztek titokban csinálni, semmint azt, hogy egyáltalán ne csinálták volna.

Amúgy a Szerelempatak c. filmet is megleshetnéd, idős emberek mesélnek sztorikat többek között ezzel kapcsolatban.

2019. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
63%

"Nincs. Forrás?"



Forrást akarsz? Elgondolkodtál már valaha a Bújj, bújj, zöld ág jelentésén? Nyitva van az aranykapu? Bennmaradt a macska? Gyerekek, akik kaput formálnak, és az alatt bújnak át? A régiek nem voltak hülyék. Valahogy el kellett magyarázni, át kellett adni metaforikusan a gyerekeknek is ezt a témát.


Az ókori Rómáról is nagyon felületesek az ismereteid, volt ott minden.

2019. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%
mekkora idióták vagytok xd
2019. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Bocs, de szerintem ez ugyanolyan belemagyarázás, mint a velvet cikke, amely az Énekek énekéből anál illetve orális szexet olvasott ki...


Az ókori Rómáról meg igazold forrásokkal a hiányosságom.


Hol volt "barátság extrákkal" kapcsolat ott? Sehol! A szerelmes ember használta viszont a gamátriát, ami gondolom neked ismeretlen fogalom.

2019. márc. 15. 23:28
 36/45 A kérdező kommentje:

"A konklúzióm az, hogy bár nagyobb szégyennek számított a „könnyen kaphatóság”, ez inkább eredményezte azt, hogy igyekeztek titokban csinálni, semmint azt, hogy egyáltalán ne csinálták volna."


>Nem állítom, hogy régen nem csináltak ilyeneket. De azt igen, hogy a régi világ nem volt ennyire szexuálisan túlfűtött, mint a mostani. Pl. ez, hogy régen a könnyen kaphatóság szégyen volt, is valami. Manapság természetesebb.


Régen elképzelhetetlen lett volna az is, hogy egy énekesnő olyanokat csináljon a fellépésein, amiket Miley Cyrus tett pár éve, aki szinte erotika show-t tartott a nagyközönségnek.

2019. márc. 15. 23:34
 37/45 anonim ***** válasza:

Nagyjűból én is örülök neki és élvezem az előnyeit, egy magamfajtának a 2000-es években nemigen hjött volna össze, de most simáűn össze tudok szedni egyet egy kósza kufircra, csak le kell hazudnom az eget. Hogy ki használ ki kit? A lefkveésbé se érdekel, én megkapom amit akarok. Ennyi.


A kérdezőnek meg a válaszolóknak is igaza van, régen is bőven jelen volt, de igen burkoltan. Pl régen volt a "búj búj zöld" most meg "teleélvetem az arcod te szuka" című zeneszám. Ha azt is megnézzük régen, mekkora felháborodás volt ha egy TVben valakinek kilátszott kicsit is a melle, ma meg az a ciki ha nem. Régen is volt ez nem vitás, de a szintek teljesen mások

2019. márc. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Szerintem a konszenzus kedvéért talán megegyezhetünk annyiban, hogy kb. ugyanaz jelen volt régen is, mint most, csak nem ennyire durva formában, ami most a szemünk előtt zajlik.


A "Búj, búj zöld ág" stb. népi dalokat pedig majd áttanulmányozom, és jobban utána nézek a történelmi háttérnek.

2019. márc. 15. 23:49
 39/45 anonim ***** válasza:

Ha én lennék az egyik szerencsés akikkel lefekszenek a nők én is áldanám ezt a kort.


Azonban azok közé tartozom akiknek egyáltalán nem jut szex, így elég nehéz örülni a könnyűvérű nőknek...

2019. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
50%

"Szerintem a konszenzus kedvéért talán megegyezhetünk annyiban, hogy kb. ugyanaz jelen volt régen is, mint most, csak nem ennyire durva formában, ami most a szemünk előtt zajlik."


Abban kéne megegyezni, hogy ugyanez volt, csak nem maradt róla annyi feljegyzés, valamint nem volt internet, hogy mindenki tudjon róla. Az emberiség nem sokat változott, csak az eszközei.

2019. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!