Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy szerencsés korban élünk, amikor a mai világban számos nő könnyen belemegy szexbe?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy mennyi ribi, de nekem bejön a dolog.
2019. márc. 15. 20:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
59%

Maximum a méhszájat lehet így elérni, mást nem, de az még szerencsére közel sem a "belső szerveik közé" kategória.

Lapozz fel egy biosz könyvet ;)

2019. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
4%

biosz könyv neked kéne, azt sem érted amit írok :D

hiába vergődsz, jövőhéten is találkozok egy csajjal, akinek lehazudtam a csillagokat is, aztán ha nem olyan lesz a teljesítménye, minden létező social median letiltom

szerinted meghat az itteni vergődésed, vagy rosszabb lesz tőle az életem? :D

2019. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Miért,ha valakit leszop téged és hagyja,hogy az arcára élvezz,az nem azért van,mert csak annyit akar?Sokszor én is csak szoptam,mert azt én csinálom és az mindig jó,dugni meg sokan nem tudnak.Nekem legalább is a jó szex nem abból áll,hogy lökünk kettőt és kész.
2019. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Vergődik a jó fene, érdekel is engem. Egészségedre, ha már egyszer ilyen sekélyes és sivár az érzelemvilágod.
2019. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Dugni is nagyon szeretek,de az olyanokat,mint te,akikről messziről látszik,hogy nem tudnak teljesiteni,csak szopásra használtam.Már csak a párommal fekszem le,úgyhogy nyugodt a kis lelkem,és még sok más lánynak is gondolom.Csak azt nem értettem soha,miért olyan hihetetlen,hogy egy nő nem akar semmi mást csak a szex valamilyen formáját.
2019. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

"Csak azt nem értettem soha,miért olyan hihetetlen,hogy egy nő nem akar semmi mást csak a szex valamilyen formáját."


Köszönd a feministáknak, akik a nőket kisangyalnak állítják be...

2019. márc. 15. 21:48
 27/45 anonim ***** válasza:
94%
Csak az árad belőled kilométerekről,hogy egy nyomi vagy.Ha annyi mindenkit megkaphatnál,akkor nem vergődnél ennyire.Láttam már férfit,de neki nem kell bizonygatnia mennyit nőt megkaphat.
2019. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
94%

"A régi 60-as, 70-es években készült dalokból filmekből is átjön ez a mentalitás."

És az megvan, hogy az ezeréves népdalok, amelyeket most a gyerekeinknek tanítunk, tele vannak rejtett szexuális üzenetekkel?

2019. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Csak egy dug,még mindig szép vagyok,és igen a 20 évestől kezdve lehetne több szeretőm is.
2019. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

"És az megvan, hogy az ezeréves népdalok, amelyeket most a gyerekeinknek tanítunk, tele vannak rejtett szexuális üzenetekkel?"


Nincs. Forrás?

2019. márc. 15. 22:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!