Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan szép, és rendes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan szép, és rendes lányok aki pénzért cserébe benne lennének az együttlétbe?

Figyelt kérdés

Nem prostira gondolok!

Kipróbálnám egyszer így. Lehet találni erre lányt?


2019. márc. 15. 16:45
1 2
 11/17 anonim válasza:

7-es vagyok, bennem semmi ítélkezés nem volt, ha esetleg a hőbörgést nekem szántad, a kérdéseim miatt :)

Köszönöm, hogy megírtátok, miért jó ez és miért más.

Valóban van különbség aközött, hogy vki rendszeresen ebből él, mint aki ritkán él a lehetőséggel. Ebbe nem gondoltam így bele. :)

2019. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hőbörgés?:-)


Miiii?:-))))

2019. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen két részletben jutott eszembe. Igen, katonás a stílusom, tudom, és nem mindig jó. De ilyen szándékom szemvillanásnyit sem volt.
2019. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Korábban amikor egy hosszú kapcsolatom vége felé jártam, az én agyamon is átfutott párszor, hogy szexelnék pénzért nem hivatásos csajjal.

Mennyit kérhet egy ilyen lány?

Van belole 20 év alatti? 34F

2019. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha gondolod megyegyezhetünk
2019. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

“Meg mondjuk közös vacsi, beszélgetés....valami, ami kedves emlékké válhat.”


Ok, igazad van, ez így érthető.


Végig gondolva, nemrég váltottam új munkahelyre, randizni, ismerkedni még egy ideig nem nagyon lesz időm mellette, de egy ilyesmi kapcsolatot el tudnék képzeli, ami nem csak a szexrôl szól, mint fél óra egy hivatásossal, hanem belefér egy közös vacsora, vagy más program is adott esetben hevi pár alkalommal,, de nem párkapcsolat, inkább kölcsönös előnyök mentén egy haverság, amiben van szexualitás is, és persze ami a lánynak is megéri.

2019. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ok, örülök, ha érthetően fogalmaztam, és annak is, ha nem vagyok magam az elgondolásommal:-) A kilences
2019. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!