Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan szép, és rendes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan szép, és rendes lányok aki pénzért cserébe benne lennének az együttlétbe?

Figyelt kérdés

Nem prostira gondolok!

Kipróbálnám egyszer így. Lehet találni erre lányt?


2019. márc. 15. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Vannak bizony! Több is mint gondolnánk!
2019. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

De mitől rendes?

Mondjuk pénz helyett lehetne más is amire szükség van akkor annyira talán nem murvás.

2019. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet én is keresek 25-ig bezárólag. Bakancslista, és nem élek rosszul. F, 40
2019. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
#1: és mibe kerül egy ilyen nem prosti, aki mégis pénzért van az emberrel?
2019. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

És hol lehet ilyen lányokat találni?

21 éves vagyok.

2019. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Van itt esetleg ilyen lány?:)

22 vagyok.

2019. márc. 15. 16:52
 7/17 anonim válasza:

Én lány vagyok, csupán a kíváncsiság hozott ide.. :D

Mi a jó ebben? Hogy szexelsz és még fizetsz is érte? Mert szerintem sok könnyen kaphato lányt talalnal aki penz nelkul is lefekudne veled.

Az ilyenekre milyen összegeket szánnátok?

Sima szexre vágytok vagy valami extrább dologra?

2019. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

"Mi a jó ebben? Hogy szexelsz és még fizetsz is érte? Mert szerintem sok könnyen kaphato lányt talalnal aki penz nelkul is lefekudne veled."


Férfi vagyok, és nem vagyok benne ebben a "business"-ben, de simán el tudok képzelni olyan helyzetet, amikor könnyebb valakivel megbeszélni, hogy eleve szex lesz, mint megfutni 100 kört, aminek a végén lehet, hogy nem jön össze.


Mondjuk inkább az érdekelne, hogy miért nem prostihoz megy, vagy miért nem prosti, aki ebbe belemegy

2019. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

A hármas vagyok, az én sztorim és nézőpontom.


Soha nem fizettem a szexért. Magas vagyok, sportos, és sikeres az üzleti életben. A magyar mellett három nyelven valóban beszélek. Hivatásossal nem is akarom, de egy amatőr fiatalabbal (18 felett) miért ne?


És ahogy írtad, minek fussunk köröket? Én sem ismerem a tarifákat, azt tudom, mennyit szánnék rá. Perverzió? Nem:-) De jó kemény szex igen. Meg mondjuk közös vacsi, beszélgetés....valami, ami kedves emlékké válhat.

2019. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Még egy dolog, miért nem prosti, aki ebbe belemegy: tegyünk már különbséget egy CSAK ebből élő nő, meg egy kíváncsi, fiatal lány között. Lehet hőbörögni, de az amatőr sportoló sem ér fel az olimpikon szintjére. Ez olyan üzlet az én szememben, ahol van súlya a vonzalomnak.
2019. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!