Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha van egy lány aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha van egy lány aki nagyon szép de alul nem annyira, akkor is dugtok vele?

Figyelt kérdés
és ha nem indokot is írjatok

2019. márc. 8. 19:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként tetszik akkor simán :)
2019. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Az alul mit takar?

De gondolom az csak akkor derül ki amikor már meztelenek vagytok ergo igen, van az a pont ahonnan nincs visszaút, maximum legközelebb már nem de pl. én nem tudom mi lehet annyira gáz alul ami ruhában nem látszik, hogy meglepetés érjen.

2019. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért, gyíkja van?
2019. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező a saláta/baba punci opciókra gondolt, gondolom van olyan, ami nem tetszik neki, vagy ha nő, akkor fél, hogy a puncija miatt visszautasítják.
2019. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Igen igen igen
2019. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Dugok vele persze, kivéve ha valami tényleg durva dologról van szó, pl. fertőzés, vagy csak szimplán egy hete nem mosta meg, ilyesmik...
2019. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Alul nem annyira?

Ez mit jelent? Gennyes kelések vannak a nemiszervén, meg szemölcsös és büdös, mint egy döglött rák a napon rohasztva?


Hát kösz, de ez nekem sok.

Definiáld, mit jelent, hogy ronda lent?

2019. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

"amikor már meztelenek vagytok ergo igen, van az a pont ahonnan nincs visszaút,"


Hogy a viharba ne lenne visszaút! Ha hímnős, vagy fertőzött, te akkor is belemész? Első esetben, azt mondom, ok, te dolgod. Második esetben nem vagy normális. Nem azért dugok, hogy utána 3 hónapig penicilinben fürödjek és gyógyszereket szedjek miközben fájdalmaim vannak. Akkor inkább elkísérem orvoshoz az illetőt!

2019. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Én nem dugok. Hanem szexelek. Azt is csak olyannal akit szeretek. Ha szeretem, akkor őt látom a legtökéletesebbnek. Ergo nem érdekel.
2019. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Hogy szexelsz, ha nem dugod be?
2019. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!