Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha van egy lány aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha van egy lány aki nagyon szép de alul nem annyira, akkor is dugtok vele?

Figyelt kérdés
és ha nem indokot is írjatok

2019. márc. 8. 19:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
27%

A feneke luka csak nem olyan csúnya mint a punija.

Sőt lehet hogy tök szép fenékluka van.

2019. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Mi a probléma vele konkrétan? Képed van róla ? Írj ha gondolod
2019. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy dugnék vele. Gyerekkoromban a szomszéd idős bácsika. Azt mondta; fiam, jegyezd meg, minden pinát az orrodra akasztanak a túlvilágon, amit kihagytál.

Viccet félretéve; nem. Az, hogy valaki nagyon szép, még nem jelenti azt, hogy szexuálisan is vonzó. Vannak szoborszerű és vannak felkavaró szépségek. Előbbi inkább csak esztétikai élményt nyújt, míg a másik minden porcikánkat lázba hozza.

2019. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az öreg nagyon bölcs volt és biztos a feleségét is szerette.
2019. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő tetszik ruhában, akkor nagy valószínűséggel meztelenül sem lesz kiábránító. A nem szépet, gondolom a punci formájára, vagy a szőrös/csupasz mivoltára gondoltad. Ott ezek a dolgok, csak hülyegyerekeket zavarnak. A szőr teljesen ízlésre formálható, az hogy saláta, vagy baba, az megint lényyegtelen. A nővel akar együtt lenni valaki, nem "csak" a puncijával.
2019. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%

Láttam olyan puncit amitől lekonyultam...

De ha nem kimondottan csúnya akkor simán dugom.

Amúgy milyen az a csúnya,csak mert nagyon szubjektív a dolog.

Én pl. a salis puncit nem szeretem,de épp az elöbb olvastam 3 választ akik pont arra gerjednek.

2019. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
igen 29/F
2019. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

én nem akkor meg dugok valakit ha szép.



Rájöttem, hogy tök random hogy milyen lányok jönnek be nekem. Nézzek rá, és fogjon meg. Kb 10mp alatt megállapítom hogy akarok-e tőle valamit vagy nem.

2019. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Odaig ha eljutunk... Mar annyira kivanom hogy lehet szoros, barmilyen, ha higenikus.
2019. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Legalább egy hasonló képet linkelj, hogy tudjuk szidni, vagy magasztalni! :)
2019. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!