Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek? Tegnap szexeltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Tegnap szexeltem a barátnőmmel. Megvolt épp neki és bele eresztettem mivel megkért rá. Szerintetek féljek? 32F

Figyelt kérdés

2019. márc. 11. 09:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Simán lehet terhes. Ennyi eszed nincs komolyan? Vagy eseményutáni tabi/ abortálás (39 000 Ft), vagy kezdheted lapozgatni az utónévkönyvet!
2019. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Inkább tölts ki egy lottó szelvényt.
2019. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha már barátnőd, akkor léphettek tovább. Gratula a gyerekhez, ennek örülni kell, nem félni :D
2019. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek olyat, aki úgy lett terhes, hogy épp megvolt neki, Még nem késő az eseményutáni.
2019. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Mitől félsz, apu?
2019. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy tényleg vannak ilyen idióta nők. Ezt az egyik kérdésemnél észleltem.

Pl.: 20 évesen 7 abortálása volt, mert mint írta "oda vagyok érte ha belém élveznek".


"2014-ben volt az első, 2016-ban a második utána 17-ben 2 volt, mindkettő pharmatex mellett, tavaly is volt 2 és 3 hete volt a 7."


Érdemes elolvasni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2019. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
de rohadt okos itt mindenki, kicsit bővítsétek már a biológia tudásotokat. mivel menstruáció alatt éppen kilökődik a petesejt ezért nem lehet terhes, szóval nyugi. természetesen biztos az emberiség történelme során volt rá már példa, de elhanyagolható az esélye. az olyan nőknél fordulhat elő, akiknek a kelleténél rövidebb a menstruációs ciklusuk 21-24 nap a 28-30 nap helyett, valamint ha a szex a menstruáció legvége felé történt. ha az elején, akkor így sincs rá esély
2019. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Vagy több érett petesejt is volt és nem csak egyszer volt tüszőrepedés és kilökődés...baromira kellene eseményutáni, ha nem akartok még babázni.
2019. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"de rohadt okos itt mindenki, kicsit bővítsétek már a biológia tudásotokat. mivel menstruáció alatt éppen kilökődik a petesejt"


Te, aki mások biosz tudását kritizálod, elárulod, hogy szerinted mégis honnan lökődik ki a petesejt a menstruáció alatt???

2019. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáció alatt is teherbe esni, csak nem nagy esély van rá.

Egyrészt a gyomrom felfordul ha arra gondolok, hogy tocsogtál a vérben, másrészt meg mi az hogy beleeresztetted mert megkért rá?!

2019. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!