Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben hogy tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben hogy tudnám izgatni a párom csiklóját? F

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, illetve alapvetően találékony vagyok, de sajnos csak olyan pózokban férek oda, amik számomra nem olyan jók, sokszor elfáradok közben stb...


Kiskifli-nagykifli oldalfekvésben odaférek kézzel, de nem tudok nagyon mozogni, illetve nemis tudok olyan mélyre hatolni.


Ilyen 'extra' cuccoktól, mint egy vibrálósgyűrű elzárkózik, bár a hatékonysága is lehet nem túl kielégítő...:D


Tudom kicsit hisztisnek tűnök, de ötleteket várok, hátha valakinek a tanácsa megváltja számunkra a világot :)


2019. márc. 3. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak csikló orgazmusa van a párodnak, akkor nyald ki utána rendesen. Hidd el nem lesz megsértődve. Kézzel valóban bajos aktus közben izgatni, illetve hogy is mondjam... mindkettőtöknek elveheti a kedvét ha ott bénázol és keresgeted, közben meg nem vagy elég mélyen, nem csinálod úgy.

Neked azért, mert nem arra magadra figyelsz, nem arra amire neked kéne, neki meg azért mert nem fogod jól csinálni kényelmetlen pozícióban.

Én tényleg azt javaslom, hogy szex közben ne érdekeljen téged, foglalkozz magaddal, koncentrálj az érzésre és aktus utána nyald a csiklóját és ujjazd meg közben.

Ha nagyon akarja, akkor egyébként magának tudja izgatni lovaglás közben a hasadhoz dörzsölheti.

2019. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 a csaj a hasán fekszik széttett lábakkal te pedig ráfekszel, eközben könnyen hozzá tudsz férni a csiklójához

2 a csaj hanyatt fekszik te pedig a sarkadon ülsz. ekkor is könnyen el tudod érni, de szerintem az 1-esnél a legkényelmesebb

2019. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van a kettesnek, de ha hatulrol csinalod allva, akkor is hozzaerhetsz a csiklojahoz es a ketto egyben nagyon elvezet (vaginalis es csiklo orgazmus), de nyalassal is siman izgathatod a csiklojat.
2019. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!