Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ha garantált, hogy aznap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha garantált, hogy aznap lesz szex van, hogy kivetitek?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor inkább megvárjátok és nem élveztek, hogy szexnél jobb legyen?
2019. febr. 18. 16:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hisz írtad hogy a mostani pasid sem ėrdekel,csak dugtok..Ennyi erõvel idegenekkel is tehetnėd.
2019. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Jó Ég, írjam ki az ideálomat és hogy csak azok hívjanak? ez megy Tinderen pl, nem vagyok rászorulva a pénzre. Plusz pénzért megalázó szexelni, a kölcsönös élvezet a lényeg.
2019. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
De nálad van ėlvezet ùgy hogy,nem ėrdekel a pasiban csak a szex?
2019. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Higy tudsz ráhangolòdni a szexre,ha a pasi mint ember nem ėrdekel?
2019. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Megyek keresek ėn is egy pasit,akit nem ėrdekel csak a szex.De gindolom ilyen nem sok van?😀😀
2019. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Sztem ne offoljuk szét ennyire, azért mert külsőre vonzó, szexi a hangja, az illata kellemes, ápolt, jó a technikája, ha ránézek már kész vagyok és alig várom, hogy bennem legyen, majd a végén érezzem az ízét. Kémia. Nem kell ehhez szimpátia sem.
2019. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Akkor csak ėrzel iranta valamit,ha ezek a dolgok bejönnek neked tôle,te kus hazug szex ėhes lányka..Na,pá.lėpek masztizni a vibrimmel.
2019. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem szoktam rárántani előtte. Ha úgy gondolom, hogy 100 fokon égek és hamar elsülök (a hamar kb 15 percet jelent), akkor tutkóra megyek és első körben zsibbadtra nyalom a nőmet.:D

Volt már olyan, hogy 2 hétnyi patron gyűlt össze bennem és mikor mondta a lány menet közben (én voltam felül), hogy "hasamra mehet", akkor izomból nyakon lőttem és a vége ment a hasára.:D

Így a végére tényleg azt tudom tanácsolni, hogy ismerd meg magad és tapasztald ki, hogy neked hogy a jó.

2019. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
65%

Parom nem szokta kiverni meg akkor sem, ha napokig nincs szex. Eszre is veszem a sperma mennyisegebol es, hogy 1.-nel hamar megy el. :) 2.-nal mar hosszu ideig birja. :)


33N.

2019. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!