Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ĺanyok/hölgyek a vega vegán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ĺanyok/hölgyek a vega vegán életmódot követők lenyelik?

Figyelt kérdés
Mi nap ez jutott eszembe , ha nem esznek állati eredetű dolgokat vajon ez belefér vagy sem , kort nemet írjatok, nem csak lányokhoz szól a kérdés mindenki véleményere kíváncsi vagyok😀

2019. febr. 17. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És vajon a vegán pasik zabálnak segget?
2019. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lányt ismertem,ő lenyelte
2019. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mit nyelnek le?Nem értem miről van szó.
2019. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
spermiumot 3-as
2019. febr. 17. 13:29
 5/17 Eric Griffin ***** válasza:
Nem, ők felszívják az orrukba...
2019. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért, te talán állat vagy, hogy a spermádat állati eredetűnek nevezed? Vagy mi okuk lenne nem lenyelni?


Nem hiszem, hogy a kérdés komoly, de azért leírom a választ. Akik erkölcsi, állatvédelmi okokból választják ezt az életmódot, és elítélnek mindent, amihez állatokat kihasználnak, vagy állatok szenvednek. Nem hinném, hogy egy állat is szenvedne amiatt, hogy az emberek egymással orális szexelnek, és lenyelik az ondót.

Aki egyéb okból vega vagy vegán (egészségügyi, vallási, ízlés), az is ugyanúgy szexel, mint bárki más. Van köztük aki szereti lenyelni és van aki nem.

2019. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegán lányként nagyjából heti szinten megkapom ezt a kérdést,de máig nem értem,miért. Mint ahogy előttem is írták,ez nem állati eredetű,így az,hogy valaki lenyeli-e ízlés dolga. Semmi köze a vegánsághoz.
2019. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kövezzetek meg, de én teljesen komolyan gondoltam a kérdést , nem ismerek senkit aki vega vagy vegán , tehát személyesen nem tudom megkérdezni , eddigi válaszokat köszönöm, és én ezt az életmódot amúgy sem értem meg. Lehet érvelni mind2 szempont mellett.
2019. febr. 17. 14:15
 9/17 Mickbro ***** válasza:

Tisztázzunk vmit, a vegán tisztán növényi eredetű élelmiszert fogyaszt. Tehát pl. tejet nem. Még anyatejet sem. A gomba kérdéses.

Gondolom a csajok nem növényként tekintenek a férjükre, barátjukra.

2019. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!