Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányok. Ti nem vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok. Ti nem vagytok szégyenlősek szex közben? Nem zavarja a pasikat?

Figyelt kérdés
Énis az vagyok de képtelen vagyok ellazulni. Nem tudok emiatt se ismerkedni. Pedig lenne igényem a szexre de félek h nem tetszek senkinek. 22/L
2019. febr. 16. 22:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is írok, de én nem a duci, hanem a túlsúlyos szót használom magamra, nem szépítek. 19 vagyok, ismerem a méreteiemet, annak előnyeit és hátrányait. A párom előtt nem szégyellem magam, mert azért vagyok vele, és ő is azért van velem, mert kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Az elején persze aggódtam kicsit, de az a vágy és odaadás, amit kaptam tőle végképp meggyőzött arról, hogy nincs értelme gátlásosnak lennem - főleg úgy, hogy neki sem élvezetes, ha takargatom magam közben és nem vagyok nyugodt.

Mivel nem ez a testalkat a széoségideál, így kevesebb férfinak tetszenek az ilyen nők, de ez nem jelenti azt, hogy ezeknek a férfiaknak kevésbé tetszenénk, mint pl a vékony lányokat kedvelő férfiaknak a vékony lányok. Szerintem kb nincs is esély arra, hogy olyannak juss el az ágyig, akinek nem tetszel, nem jössz be.

2019. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!