Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányok. Ti nem vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok. Ti nem vagytok szégyenlősek szex közben? Nem zavarja a pasikat?

Figyelt kérdés
Énis az vagyok de képtelen vagyok ellazulni. Nem tudok emiatt se ismerkedni. Pedig lenne igényem a szexre de félek h nem tetszek senkinek. 22/L
2019. febr. 16. 22:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
55%

" Az igazi férfi a telt nőket szeretik, a kutyák csontokkal játszanak.."


Valahogy igy van..

2019. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem mondom h a vékony lányok rosszabbak lennének. Mindkét alkatból vannak szépek és csúnyák is. :) Csak nem tudom h győzzem le ezt a nagyfokú szégyenlősségemet
2019. febr. 16. 22:54
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

ma 22:49

Az igazi férfiak Tudják hogy mi kell nekik és nem közhekyek fogják megmondani hogy mit szeressenek :D

2019. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha addig eljutottok hidd elel nem fog a cél előtt megfutamodni. Ő tudja hogy hogy jó neked és hogy jó neki. Nyilván ha kíván azt ki fogja mutatni és te is ledobod a gátlásaidat ha meglátod a szemében a vágyat.
2019. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok éppen csonti. Már több éve együtt vagyunk a párommal, de mai napig szégyenlős vagyok előtte.. talán egyszer elmúlik :)

De ettől függetlenül elfogadta, hogy ilyen vagyok és szeret.

2019. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szégyenlősnek lenned, a testeddel együtt szeret, de amúgy is sok pasinak bejon a ducibb alkat. Engedd el magad, én is így tettem mindig, sokkal jobb akkor neked is, nincs mit takargatnod, valőszínűleg tudja, hogy nézel ki ruha nélkül is, nincs miért aggódnod, szexi vagy attól függetlenül, hogy mennyi a súlyod :)
2019. febr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Deflohelp ***** válasza:
100%

Hívd el a kiszemelt fiút uszodába. Ha ott látott már bikiniben és továbbra is fenntartja a kapcsolatot, akkor igazán nincs miért aggódnod.

Ha többet nem jelentkezik, akkor nem kár érte, de legalább úsztál egy jót.

Ha ezt gyakran megismétled, az az alakodnak is használ.

2019. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szégyellem a testem
2019. febr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is szégyellem
2019. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt én leszek a kivétel. Én is duci vagyok, de egyáltalán nem szégyellem a testem. Mármint a párom előtt, szex közben. Látom, hogy imádja a testem, hogy imád engem. Csak világosban szexelünk és csodálja a testem. Nem is akarna sötétben lenni. Akkor mit szégyelljek? Olyannal meg nyilván nem jövök össze, akit zavarnak a plusszkilók, de olyan ember nem is akarna velem összejönni. Pedig a mellem se szép, narancsbőröm is van...
2019. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!