Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rád milyen hatással van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rád milyen hatással van a szex előtt elfogyasztott alkohol?

Figyelt kérdés

Főleg pasik véleménye érdekel,nekem ha kb 3-4 felesnél többet iszok sokszor kellemetlen merevedés zavarokat okoz,ez normális?

Veletek volt ilyen?



2019. febr. 13. 01:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pasijaimról írok akkor: ha sokat iszik vki, akkor nem igazán áll fel, kell hozzá valami, hogy működjön, de a kombó az erős tud lenni. 1-2 pohár bor/pezsgő egy 100kg-os férfinél semmi, én már érzem magamon, ott abszolút semmi változás nincs. Felest szerintem még nem is ittunk így együtt szex előtt, inkább Whiskey, ha abból több, akkor volt más is. Ha érted.
2019. febr. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem bírok tőle felállni. 😂
2019. febr. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Exemnek felállt pálinkázás után, de totál érzéketlen volt, így ilyen három órás menet volt akkor. Hálistennek ritkán ittunk. :D
2019. febr. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem iszom alkoholt így a véleményem nem mérvadó.

Vagy szexelek vagy iszom!!! ( szerintem )

2019. febr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol az agynak arra a részére (is) hat, amely a viselkedést, önkontrollt szabályozza (prefrontális kéreg), gátolja a működését, ezért csökken az önkontroll. Ennek az eredménye eleinte a felszabadult (később gátlástalan) viselkedés, ami segíthet annak, akit a gátlásai akadályoznak a szexben. De csak a kis adag, mert azután már a hátrányok jönnek: erekcióképtelenség, érzéketlenség.

Az ittas férfinak a farka nem áll föl, vagy hamar lelohad, és képtelen az elélvezésre. (Aki azt írta, hogy órákig tartott, annak végül azért sikerült, mert kezdett kijózanodni.)

A nőkre is így hat, kis adag segít, de a részeg nő nem élvez el.

2019. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem már egy korsó sör után is csütörtök. Sajnos. A gátlásaimmal együtt oldódik a keménységem. Nagyobb mennyiségű apatej után pedig már a puhaságom sem a régi.
2019. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Átiszogatott éjszaka után nem tudok elaludni amíg nem szeretkeztem.

Szinte szűnni nem akaró erekcióm van, és képtelen vagyok elaludni. Volt hogy reggel nyolctól délig szenvedtem, mert a gyerekeket nem tudtuk távoltartani a tereptől. Ez elég sok ital elfogyasztása után volt, de már a lefutó, józanodási szakaszban! 50 éves koromig mindig úgy állt mint a cövek. Azóta már picit csökkent az étvágyam, de még mindig többször kívánom, mint ahogy "hozzájutok".

2019. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán volt még ilyen, de ahogy magamat ismerem, annyira belassulnék, mintha füveztem volna, így ebben az állapotban rám senki ne számítson.
2019. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Olyan 25 éves koromig nem tudtam annyit inni, hogy ne álljon fel, de nagyon sokára mentem el.


Manapság, 30 felett már nem áll fel rendesen, ha részeg vagyok, kell fél-1 kamagra. És ilyenkor hajlamosabb vagyok a büntetősebb, keményebb szexre. Józanul is csípem az ilyesmit, de ilyenkor fokozottabban.

2019. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Jöhet még!:)

2019. febr. 14. 03:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!