Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges valakit álmában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges valakit álmában megdugni?

Figyelt kérdés
A mi nap olvastam Facebookon egy ilyen érdekességek oldalon hogy” egy Egyiptomban nyarló amcsi anyuka feljelentést tett a szálloda ellen mert szerinte a lánya úgy eshetett teherbe a nyaralás során hogy éjszaka álmaban valaki bement a szobájába és megerőszakolta” tudom hogy ez egy nettó hülyeség biztos valaki felcsinálta... azt ennyi de azóta nem bírok leszállni a témáról hogy lehetséges-e valakivel szexuális kapcsolatot létesíteni álmában? Vagy ehhez kell valami “segédezköz” pl alkolhol,fű által kiütve? Vagy erre tényleg lehetséges nem felkelni?

2017. dec. 4. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sima alvásbol tuti felkel mindenki
2017. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem hogy ehhez mennyire kell alkoholos befolyásoltság alatt lenni vagy betépni? Mert gondoltam hogy “tisztán” mindenki felkelnie.
2017. dec. 4. 20:39
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Arra fele nem zárják az ajtókat?
2017. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eszméletlen betegnek kell lenni ehhez, vagy úgy lehetséges, ha erősen be van drogozva. Csak simán alvás közben nem hiszem, hogy lehetséges.
2017. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
barátnőm egyik vágya volt, h dugjam meg miközben alszik :D, hát ez nem egészen úgy volt, ahogy azt ő akarta, hanem már elment korábban, s utána mondta h már aludni fog, de én nyugodtan fejezzem be, vagyis ilyen félálomban volt
2017. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
56%
En csinaltam egy osztálykirandulason egy lannyal,csak zsörzsöltem a felszinèhez a makkom ès pár perc alatt el is èlvestem,nem èbredt fel
2017. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
utolsó tuti ébren volt, csak nem akart megmozdulni, vagy nem mert.
2017. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
95%
Nem hiszem hogy hagyta volna ha tudta volna :D
2017. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én arra felébredek ha a párom másképp veszi a levegőt vagy épp ki hagy egy levegővételt olyankor felriadok és meg bököm hogy "Ember vegyél már levegőt bszki"

Szóval ahhoz hogy engem valaki megdugjon úgy álmomba hogy felse kelek akkor vagy be kell hogy drogozva legyek. Vagy olyan részegnek hogy épp hogy nem hányom össze magam mert valahol a sárgaföld legméllyén vagyok...

2017. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Az lehetseges, hogy az illeto gazt fujt be a szobaba, hogy elkabuljon, majd megeroszakolta
2017. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!