Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges valakit álmában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges valakit álmában megdugni?

Figyelt kérdés
A mi nap olvastam Facebookon egy ilyen érdekességek oldalon hogy” egy Egyiptomban nyarló amcsi anyuka feljelentést tett a szálloda ellen mert szerinte a lánya úgy eshetett teherbe a nyaralás során hogy éjszaka álmaban valaki bement a szobájába és megerőszakolta” tudom hogy ez egy nettó hülyeség biztos valaki felcsinálta... azt ennyi de azóta nem bírok leszállni a témáról hogy lehetséges-e valakivel szexuális kapcsolatot létesíteni álmában? Vagy ehhez kell valami “segédezköz” pl alkolhol,fű által kiütve? Vagy erre tényleg lehetséges nem felkelni?

2017. dec. 4. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő teóriám van ezzel kapcsolatban, vagy bedrogozták és ki volt ütve amikor megerőszakolták, vagy pedig a lány pusztán élvezetből szexelt, miközben véletlenül felcsinálták, és mivel tartott tőle hogy esetleg az anyja mérges lesz, inkább kamuzott hogy álmában csinálták fel.

Az anyja meg volt olyan hülye hogy elhitte.

2017. dec. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

ELég ha éjjel a legmélyebb álmában végighuzom a kezem a barátnom punciján, és már fel is kelt. Lehetetlenség, hogy természetes alvásban megeroszakoljanak valakit, hogy nem veszi észre. Ki kellett, hogy legyen utve a csaj.

27F

2017. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a bárban iszogatott és valaki drogot csempészett a poharába, aztán egy pótkulccsal belopóztak a szobájába.

Ehhez amúgy nem is kell messzire utazni, a bedrogozás és megerőszakolás hazánkban is eléggé elharapódzott. Másnap a lány még arra sem emlékszik, hogy hol töltötte az éjszakát, teljes a filmszakadás.

2017. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nagyon kicsi a pötse az illetőnek.
2017. dec. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

Többször elkezdtem már dugni a barátnőm éjjel, alvás közben,de eddig mindig felébredt. Kb 2 percre rá,hogy betettem neki.

Egyszer másnap volt rám is szólt,fel volt háborodva hogy olyankor száraz még.

2017. dec. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak 2 perc múlva érezte, hogy betetted neki? O.o jó nagy lehet a husángod akkor xD Még jó, hogy észrevette..
2017. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!