Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nincsenek barátaim, ismerős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek barátaim, ismerősi köröm, akkor hogy szedjek fel csajokat szexre?

Figyelt kérdés

Hova mehetnék így?

(A netes csajozásba nem nagyon hiszek)

20/f



2017. nov. 28. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát neten kívül max azt csinálhatod, hogy egyedül elmész szórakozóhelyekre, és ott próbálsz meg csajozni.
2017. nov. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-es: az halálra van ítélve :D
2017. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne halálra ítelve? Amugy ja, az érdekelne, hogy hová kéne mennem ahova tudok egyedül is és lehet csajokat is felszedni... Mert pl. egy házibuliban biztos lehet, csak én oda nem vagyok jogosult, lévén hogy nincsenek ismerőseim.
2017. nov. 28. 00:39
 4/9 anonim ***** válasza:
És bmeg, ha a fackbookon kívül, meg neten kívül élnél? Dolgozni/ tanulni csak jársz. Bárhol.
2017. nov. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ott nem nagyon vannak csajok, illetve én ismeretlent akarok csak szexre...

Igazából olyan helyekre lennék kiváncsi ahova ilyen tipikusan könnyűvérű lányok járnak, kiknek csak a külső számít.

Mint akik a házibulikban is szoktak lenni.

Van ilyen szórakozó hely?

Még soha egyetlen szórakozóhelyen sem voltam.


Lehet be kéne lógnom ismeretlenek bulijára?

2017. nov. 28. 00:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem ismerősi körrel sem megy-> lehetne rosszabb is.
2017. nov. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy ember sincs sehol, aki elmenne veled valahová... ha van, akkor te nem lehetsz túl népszerű ember és, ha haverjaid sincsenek, akkor miből gondolod, hogy egyedül elmész és, majd ott pont be is tudsz csajozni? Meg egyedül elmenni buliba az nem valami feeling-es hidd el. Lehet valaki így is tudja élvezni a dolgokat, hogy lemegy valahová egyedül, de azt fogod észrevenni, hogy nem fogod jól érezni magad valószínű és lelépsz fél egy óra múlva a helyről nem, hogy azon agyalj, hogy csajozz.
2017. nov. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(A netes csajozásba nem nagyon hiszek)

attól még hogy nem hiszel, nem jelenti, hogy nem a legegyszerűbb módja.

2017. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért nincsenek haverjaim, mert nem igénylem Őket.

Meg a volt barátaimmal is megszakítottam a kapcsolatot, mert kamu volt az egész, csak ezt Ők sem tudják.

De nem szerettek engem, még annyira sem mint én Őket, holott az nem lett volna túl nehéz.

Engem meg idegesítenek az olyan kapcsolatok ahol külsőségek vannak, meg jópofizunk, de valódi érzelmek alig.


Az a 2 db valódi barátom (akiket inkább testvéremnek mondanék) meg nem olyan, hogy bulizgassak velük.

De amúgy egy házibuliban régen egyszerre volt vagy 4 csaj "jelentkező", csak akkor ugye 2 ebből osztálytárs volt akivel alapvetően nem kezdek (kezdtem), s nehéz volt olyat találni aki minden szempontból megfelelt.


A munkahelyemen is van olyan lány akit megtudnék dugni, de félek hogy mi lesz utána, amikor minden nap találkozunk...

Az egyetemen meg senki sem akar csak szexet.

2017. nov. 28. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!