Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincsenek olyan "értékel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan "értékelések", melyben a "szüzeeségelvétel" -ről írnak?

Figyelt kérdés

Szóval aki lakásoshoz megy elveszíteni... Elvileg sokan vannak ilyenek, pedig egy ilyen értékelést sem találtam.

Pedig van olyan hirdető akinek 100 feletti értékelést írtak.



2017. okt. 30. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is így vesztettem el és azért nem írtam, mert leszartam és mert életemben össz egyszer voltam kvánál.


"Bocs", de eszemben sem volt hogy ilyenekről írják, vagy ez ennyire érdekeljen. Írjam meg hogy jót ba sztunk? Nem foglalkoztam ilyennel és most sem tenném.


Néha én is szánalmasnak tartom magam, amiért prostival veszítettem el, de nekem az is szomorú, mikor férfiak olyan gyakran járnak kvázni, hogy ilyen oldalakra regisztrálnak, hogy aztán még megszakérthessék az élményeiket, hogy milyen szolgáltatást kaptak. Én is olyanhoz mentem, akinél volt 3-4 pozitív értékelés, de durva, amikor látom hogy valakinek sok-sok nőnél vannak értékelései.


20 évesen voltam egy magát 40 évesnek hazudó nőnél, aki közelebb volt 50-hez. De amúgy jó volt vele tényleg.

2017. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!