Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook ertekelesek cenzura...

A Facebook ertekelesek cenzurazva vannak? Van egy kamu facebook profilom amit azert hoztam letre, hogy tudjak ertekelest irni nehany etteremhez amikbe annak ellenere jarok, hogy szamomra nem jok (munkahelyhez kozel vannak stb). A tobbi lennt

Figyelt kérdés
Ertekeleseimben tragar szavak nelkul, kulturaltan leirom, hogy mi nem tetszik az adott helyen. Azt vettem eszre, hogy bar arrol a profilrol amin irom ugy nez ki, hogy megjelenik az ertekeles, ha a sajatomrol nezem nem jelenik meg az ertekeles es az ertekelesek pontszama sem valtozik. Amugy az a facebook oldal ahonnan az ertekelest irom biztos mukodik mert pl megjegyzest tudok irni az oldalakohoz csak az ertekeles nem jelenik meg. Azert nem ertem, mert nehany ertekelt etteremnek van negativ ertekelese az hogy hogy megjelenik?

2017. jan. 29. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség: egyszerűen törli az étterem a Te értékelésedet, mert NEM TETSZIK NEKI! :D Előfordulhat ez is, sajnos...
2017. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!