Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szegényebb férfiaknak csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegényebb férfiaknak csak átlag alatti külsejű nők jutnak?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 15:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mindegyik többet akar, mint amilyen az ő jelenlegi szintje. Szegény férfiként levegőnek néznek. Én is ilyen körülmények között nőttem fel, nem kívánom senkinek sem az érzést.. A gazdag jó nőkről mondj le, esélytelen.. a csóró és általában nem jól kinéző nők ( ua a helyzet a férfiaknál) meg alapból különbet akar, mint amilyen az ő saját helyzete, elege van a nélkülözésekből.. Kell a minőségi élet és ők is a gazdagabb, jómódú férfiak után fognak futni..

Olvastam cikket, hogy a nyomor és nehéz körülmények között élt emberek arcán meglátszik a megviselt rossz életminőség ( kevésbé szimmetrikus az arc és ezt megfigyeltem magamon is sajna..

2019. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#18 Nem is azt várom a kérdezőtől hogy facebook profilokat küldözgessen nekem. Elég egy random kép egy random lányról. Vagy egy film/sorozat karakter is.
2019. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A pasik mindig erre fogják ha nem találnak szép barátnőt, én elvileg nagyon jól nézek ki a vissza jelzések alapján és soha nem volt gazdag pasim bár lehetett volna
2019. febr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A konkrét kérdésre a konkrét válaszom egy szóban. NEM!

Mit jelent a szegényebb?, van hol laknia, van munkája (akár hivatalos akár feketén) tehát van anyagi bevétele, nem dohányárura költi az utolsó forintjait, hanem inkább randira. Még szép, hogy talál egy hasonló egzisztenciájú barátnőt aki minimum átlagos.

Ha emellé a szegényebb srác ráadásul még jól is néz ki/ jó a humora/ bármi más stb akár még átlagon felüli, jobb anyagi helyzetben lévő csajt is találhat.


Nyilván vannak olyan lányok is akik pénzért még a télapóhoz is feleségül mennek.


Sok a véglet, sok a lehetőség, oldalakon lehetne filozofálni róla, meg tanulmányt írni belőle.

2019. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha én szexelek csak olyannal tudok akihez vonzódok is. A pénz nem elégít ki és nem mulasztaná el a hányingeremet a pali miatt. 22/L
2019. febr. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ellenpélda (vagy mégsem? :D) : Engem kimondottan okos, kedves, csinos csajnak tartanak (és szerénynek is :D), és volt egy férfi, aki nem jómódú családból jött, sőt külsőre sem volt egy adonisz, de az akkori (!) belső tulajdonságaival megfogott. Sajnos nem lett happy end, mert jött egy kis bölcsész csaj, pont átlag alatti külsővel, de volt pénze, és ne szépítsünk: megvette kilóra.. A betegesen féltékeny csaj elmart mindenkit mellőle, a srác pedig kifordult magából. Mindenki csodálkozott a környezetünkben, hogy miért nem becsült meg, és hogy lehet ilyen, hogy képes összeállni azzal a libával, de nem tudja mit vesztett..
2019. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!