Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szegényebb férfiaknak csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegényebb férfiaknak csak átlag alatti külsejű nők jutnak?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 15:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Addig nem is próbálkozok szép nőknél, amíg meg nem gazdagodok.
2019. febr. 11. 15:55
 12/26 A kérdező kommentje:
Ha meglátok egy kicsit is szép nőt, kapásból lemondok róla, mert biztosan nem felelnék meg neki anyagilag.
2019. febr. 11. 15:57
 13/26 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet és kell is. Mit csinalsz majd ha öregem próbálsz meg pénzzel csajozni? Majd köpködnek meg pedóznak. Ha valakit sikerülnis felszedned mindig aggódni fogaz, hogy kivel csal meg vagy talál-e ugyanolyan pénzet mint te csak fiatalabbat. Vagy váláskor viszi a vagyon felét. Kemény az élet 😉😂
2019. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Általában a kérdésre a válasz igen. De nyilván kivétel erősíti a szabályt.
2019. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Neked baj van az agyaddal kérdező, szerintem azt kezeltesd először.

Van egy idevágó dalszöveg, amit rám is igaz:

"Sose voltam gazdag, de megvan minden

A legszebb pillanatok vannak ingyen

Sok fénylő szempár ragyog a világon

Millió lányé és én mindet imádom"

2019. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
15-ös Imádhatot mindet, ha ők nem imádnak. 😢😂
2019. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
#16: a titok nyitja, hogy ne olyan csajokra vágyj, akiket nem kaphatsz meg és légy tudatában annak, hogy a külső nem minden. A férfiak fő fegyvere a beszélőkéjük.
2019. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, linkelnél ide egy olyan lány képét, aki szerinted szép és csak a gazdagok érdemlik meg. Illetve egy csúnyácska lányt, akit max. csak egy szegény mellett tudsz elképzelni?

A kérdésem csupán kíváncsiság.

2019. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Drazicc ***** válasza:
18as én tudnék nagyon sokat, mert nagyon sokat ismerek volt osztálytárs, környéken ismerősök stb, viszont nem fogom privát emberek facebookprofilokat linkelgetni és sztem a kérdez sem.
2019. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Bummer ***** válasza:
85%

Van összefüggés abban amit mondasz, de nem úgy ahogy gondolod.

Egy férfi ha ad magára, van kiállása, talpraesett, akkor nem lehet gond egy hozzá illő nőt találni aki egyrészt szerinte gyönyörű, másrészt tényleg olyan is.

A pénz abból a szempontból számít, hogy több magabiztosságot ad, erősebb lesz a kisugárzásod ezáltal.

Mert az olyan férfi, aki a kor előrehaladtával se tudja mit akar az élettől, csak "fut a hajó után", kapkod, kétségbeesett az tényleg nem fog maximum hasonló lelkiállapoton lévő nőt.

Mert aki nem elfogadható anyagi körülmények közé született, vagy nem nyer a lottón, az csak akkor tud stabil egzisztenciát megvalósítani, ha hisz magában, van célja, akkurátus, küzdő.

Az ilyen férfinak van legalább egy elfogadható szintű anyagi kerete és van nője.

(UI. én saját bőrömön tapasztaltam, senkim, semmim nem volt mikor átléptem a húszat, de voltak belevaló csajok körülöttem. Aztán jött a szakma, karrier, és ugyanúgy vannak mint csórón. Ami viszont előny, hogy mivel láttam pénz nélkül milyen nők azok akik a földön járnak, tapasztalatból pénz mellett is meg tudom szűrni melyik az amelyik csak "sok külső, nulla belső".

35F

2019. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!