Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi vagy szexpartnernel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi vagy szexpartnernel mindig vedekeztek a teherbeeses ellen?

Figyelt kérdés
van aki megszakitasos technikat hasznalja egy ilyen kapcsolatban?
2019. febr. 10. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gumi
2019. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha hü.je vagy, akkor nem védekezel.

Alkalmi kapcsolat bizonytalan. Én csak akkor mertem védelezés nélkül szexelni, mikor megbîztam a partneremben ill. gyereket akartam. / tunk :)

2019. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
volt egy csaj akivel spiccesen elkezdtuk egymast simogatni es vegul siman meglovagolt gumi nelkul. baromi izgato volt de tenyleg felelotlen. massal is volt ilyen ?
2019. febr. 10. 23:29
 4/14 anonim ***** válasza:
A csaj meddő,vagy fogamzásgátlót szed.
2019. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Volt, nem te vagy az egyedüli a vilagtörténelemben :P

De pl. szed e csaj fog.tabit illetve mennyire sűrűn váltogatja a partnereit? na, ez a nem mindegy.

2019. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az a csaj nem szedett kesobb derult ki. mert vegul egy parszor osszejartunk dugni. Nagyon razigultam a melleire de akkor volt pasija. aztan talalkoztunk miutan szakitott vele. elkezdett tancolni en meg hatulrol ramentem es vegul a kezem felcsuszott a melleire.
2019. febr. 10. 23:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Volt, amikor nem tettem. Engem nem a teherbeesés gondolata zavar, mert az könnyű orvosolni, hanem a betegségek. 2 férfivel nem védekeztem, nem volt nálunk, nagyon akartam. De szájban és popsiban is el lehet kapni dolgokat, én nem a teherbeeséstől félnék a helyedben.
2019. febr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy rövidebb szexkapcsolatban történt olyan, hogy nem védekeztünk, két ilyen történt, vettem be mindkét esetben tablettát utána, de soha többet ilyet. Nem azért, mert a tabletta rosszul hatott volna rám, sőt... minden menstruációs görcsöm elmúlt tőle, de nem szeretem ilyen hormonadagokkal bombázni a testem, a terhesség gondolata meg nagyon taszít, vagy egy esetleges abortuszé, meg nincs kedvem elkapni semmit. Úgyhogy óvszer, minden esetben.
2019. febr. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ki az a hülye aki alkalmi pasival gumi nélkül divatja magát? Nem csak a teherbeeséstől véd hanem a fertőzésektől is véd a gumi.

Hiába mondja a pasi hogy tiszta nem beteg.. tudjatok messziről jött ember azt mond amit akar...

Alkalmi illetve szexkapcsolatban Alap az óvszer....


N

2019. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Húszas éveim elején még volt hogy gumi nélkül kezdtünk bele aztán közben került csak fel, de hál isten ezt a felelőtlen időszakot megúsztam gondok nélkül, aztán benőt a fejem lágya és ragaszkodom mindig a gumihoz. (Teszem hozzá előszeretettel írnak itt úgy mintha a pasi nem akarna mindig gumit húzni, hát én már jópár nővel találkoztam aki csúnyán nézett amikor mondtam hogy csak gumival.) Szummázva az élet azért igazolt mert lett egy olyan szitum, hogy a csaj elvileg szedett fogamzásgátlót, de más pasaival is kavart, az a pasi nem húzott gumit, én ragaszkodtam hozzá így nem kellett apaságira futkosnom amikor teherbe esett... 28/F
2019. febr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!