Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon mit kellene tennem ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit kellene tennem ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem regiben szakitottunk a barátnőmmel. 27 eves vagyok. Multkor elmenten 1 örömlanyhoz, rettentő bena volt 5 perc után ott is hagytam, de 1 szer megkellett tudnom milyen, de soha tobbet nem megyek. Igazabol felse allt rendesen. Ujabban egyszerűen nem kivanom a sexet. A farkam olyan h hiaba reggel v vmi, nem all fel magától. Regebben lese lehetett lőni. Pl csak buszon utazva is egy jó csaj lattan felallt. Most teljesen hidegen hagyja. Ha maszturbalni akarok nem olyan durvan kőkemény. Edzek, rendesen eszem, maximum feherjet es vitamint iszok/szedek.


Mit kellene tennem, hogy ujra azt erezzem egy dorong van a labam alatt nem egy palcika?


2018. dec. 8. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
irj nekem feltüzelem vágyaid
2018. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd a lelked kiheveri a szakítást akkor újból rendesen fog működni a farkad. Saját tapasztalat!

Hogy mennyi ideig tart az egyén től függő dolog. Van akinek néhány hét, van akinek ennél jóval hosszabb idő kell.

2018. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!