Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyengíti az ingereket az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengíti az ingereket az, hogy nagyon nedveseik a barátnőm, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Rövid ideig szoktunk előjátékozni emiatt. De nagyon hamar benedvesedik a hüvelye. Emiatt nem olyan intenzív érzés a szex. Mit lehet csinálni, hogy ne nedvesedjen ennyire?

Sajnos ritkán tudunk szexelni, lehet hogy ez is az oka, hogy nagyon felizgul és benedvesedik.

19 éves.


2018. okt. 21. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen semmit nem lehet tenni, ő ilyen és kész, az viszont lehet hogy az is rátesz egy lapáttal hogy ritkán vagytok együtt.
2018. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

uh....


a lubrikáció természetes folyamat amikor a nő izgalmi állapotban van, pont úgy mint neked az erekció.

ha nem lenne nedves akkor könnyen hámsérülést szenvedne, ami a te összehúzódó kukacodnak nem fájna, de neki napokon át égne a legérzékenyebb pontján.


nem rosszból mondom, de olvass némi szakirodalmat.

2018. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy normális dolog az ha nedvesedik, de ő szerintem jobban nedvesedik mint a többség.


Amúgy nem masztizik, csak szex, de az csak heti 1-2x van.

2018. okt. 21. 19:48
 4/8 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Én örülnék, hogyha látnám, hogy a barátnőmre ilyen hatással vagyok. :)
2018. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én csajom,csak megfogom a mellét és már tocsog!!😁
2018. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Sózd meg!
2018. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem lehet tenni ez ellen. Énis olyan vagyok h hozzáér a pasim a combomhoz és már érzem h nedvesedem. Előjátéknál meg már szószerint tocsogok. De ez a jó. Ha száraz lenne a hüvely akkor lenne a gond. De amugy miért baj annyira neked? Nem szereted így nyalni vagy mi? Ha nem olyan jó az esetleg azért lehet mert tág. Lehet te ezt érzed nem azt h annyira nedves. Hidd el addig jó míg nedvesedik. Sajnos ilyen az emberi test. Vagy megszoksz vagy megszöksz
2018. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Önző hülye vagy.

Ha nem nedvesedne, vagy csak kicsit, akkor neki fájna nagyon. Ehhez képest eltörpül a te "gyengíti az ingereket" problémád.

2018. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!