Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni kutyapózban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni kutyapózban undorítóan lógó mellek ellen?

Figyelt kérdés
Kis mellekről van szó...
2018. aug. 21. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem undorító :)
2018. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is kicsi a cicim ami bizonyos pózokban lóg sajnos.. nem nagyon tudok tenni ellene csak annyit, hogy elfogadom
2018. aug. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem sem lehet egy mell undorító.!!!

De a kicsi mell hogyan lóghat?! :O :/

2018. aug. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos ilyen... egy természetes mell nem fog minden pózban úgy állni mint a kőszikla 😃 téged zavar vagy a barátod? Amúgy max akkor ne kutyába csináljátok hanem feküdj le hasra, tegyél magad alá egy párnát hogy a feneked kicsit magasabban legyen, meg te is rá tudsz meg pucsítani. Ezt én is jobban szeretem mint a kutyát bár én azért mert szerintem kényelmesebb és élvezetesebb is sokkal.
2018. aug. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Ja kis mell, hogy lóghat amúgy? Ezt megnézném, amúgy van ilyen fétis, akinek pont ez tetszik, hogy doggyba lóg a mell.
2018. aug. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Két kis csengőt csíptetni rájuk, hogy csilingeljenek dugás közben. :D
2018. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem hinném, hogy olyan "undorítóan" lógnának, de ha nagyon zavar, húzz fel sportmelltartót😀😀
2018. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A lógó mell nem undorító. Mindegy hogy kicsi, közepes, vagy nagy.

Én kimondottan azt a pózt szeretem, amiben ilyen látványban van részem.


Az ilyen fajta felfogás és ilyen szintű önértékelési problémák nem vetnek jó fényt egy párkapcsolatra.


Mint ahogy a nők, úgy a férfiak is a maga biztos, magukat elfogadó nőket szeretik.

2018. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne vedd le a melltartód.
2018. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy picit nagyobb ugyan, vagyhàt na. Legyen nagy. De amikor vékony voltam, akkor talán mégjobban "lógott" nem szerettem, útaltam. Most meghát méretből adódóan mindenhogy nagy a kilengés.Főleg kisktya pózban, még össze is ütközik. Sokáig zavart, meg takargattam, szégyelltem, de ahogy a pasik nezték szex közben, ahogy ide oda ring, egymasnak ütközik, láttam hogy végük van tőle, ha nekeik tetszik, engem miert zavarjon? Lehet hogy nincs kőkemeny labda formájú cicim, de ettől nem kevésbé vagyok nő. Szerintem te sem. Egyikünk sem. Ahány nő annyi cickó, és nem lehet undorító senkié sem. ;) 25l
2018. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!