Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányfóbia ellen mit lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányfóbia ellen mit lehet tenni? Létezik erre megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon zavarban vagyok a lányok előtt beszélni se nagyon tudok velük. Ma vonatoztam és nem volt hely és kénytelen voltam leülni egy lányhoz es olyan hülyén ereztem magam. Tuti hogy egy nyomoreknak gondolt, mert fizikailag tényleg az vagyok. Egy vékony szar, bar erősebb vagyok mint aminek kinézek de ezt senki nem tudja csak aki ismer. Ki lehet ebből gyógyulni hogy ne féljek tőlük ennyire?? Mondanom sem kell még szűz vagyok. 26F szűz

2018. júl. 26. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de cukii.Komolyra fordítva a szót sürgősen gyúrj önbizalomra.
2018. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy....nyugi ne félj a lanyoktol
2018. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem sose volt önbizalmam es nem tudom ennyi idősen hogyan lehet elérni hogy legyen hisz eddig se volt. Koszi a válaszokat, jöhetnek még🙂
2018. júl. 26. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Először is lányfóbia nem létezik.
2018. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon sokáig volt hasonló problémám, ha beszélgetést kezdeményezett egy ismeretlen lány, könnybe lábadt a szemem, nem tudtam hogy mit csináljak, hirtelen kikapcsolt az agyam.

Úgy sikerült kilépni ebből az állapotból, hogy kerestem azokat a helyzeteket, amikkel ki tudok törni a komfortzónámból. Eleinte ez csak alkohollal ment, amikor a haverokkal elmentünk kocsmázni és már volt bennem, kerestem a lehetőségeket, hogy idegen lányokkal álljak szóba és nem lesz kínos. Például elmentünk csocsózni és egyértelmű, hogyha olyan helyen voltunk, ahol sok lány volt, hogy odajönnek majd kihívni a győztest, hasonlók.


Szóval én azt tudom javasolni neked is, hogy lépj ki a komfortzónádból, találj rá módot, hogy ne legyen kínos akkor sem, ha leblokkolsz és nem tudsz mit mondani.

2018. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
hidd el egy jó prosti úgy kigyógyít téged ebből, hogy be sem áll a szád utána!
2018. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden szembejövő lánnyal beszélgetned, ismerkedned meg dugnod kell? Azért görcsölsz, mert attól félsz, hogy férfiként lebőgsz előtte és így bele is hajszolod magad valami idióta szituációba. Emberként nézz rá, ne elsődlegesen nőként és így próbálj meg kommunikálni.
2018. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, hogy lányfóbia, olyan nem létezik.

Simán csak beszari vagy.

Mi nők nem másik bolygóról jöttünk, nem eszünk szűz fiúkat, és nem változunk át sárkánnyá, ha megszólít minket egy pasi.

Beszélgess lányokkal. Ne akard felszedni őket, csak beszélgess velük. Rá fogsz jönni, hogy semmi félnivalód nincsen.

2018. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a car esetleg mire megerősödsz a fele fiatalságod elröppent.Egy volt szűz.
2018. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!