Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Álljak ellen a pasinak vagy ne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álljak ellen a pasinak vagy ne?

Figyelt kérdés

Már jó ideje csak kerülgetjük egymást, közben azóta már kapcsolatunk is volt, de a vonzalom az még mindig erősen fenn áll.


Viszont nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet lenne, ha közelebb kerülnénk egymáshoz. Egyrészt, mert nem valami sokszor láttuk egymást személyesen, másrészt, én nem szoktam ilyenekbe belemenni.


De igazság szerint őrülten kívánom őt, ez a legszívesebben rávetném magamat kategória... Sokszor fantáziáltam is már róla.

Meg jelenleg nem is keresek túl komoly kapcsolatot.


De eléggé bizonytalan vagyok.

Szerintetek jó ötlet lenne szexelni?


2018. júl. 16. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Csapasd neki
2018. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha őrülten kívánod, akkor ne állj ellen.
2018. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért tagadnál meg valamit magadtól amit őrülten kívánsz?

Majd, ha a halálos ágyadon fekszel, azon akarsz töprengeni, hogy mi lett volna ha.....?

2018. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senkivel. Egyszer élünk
2018. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha erre vágysz, akkor ragadd meg a lehetőséget.

Még az sem kizárt, hogy későbbiekben komolyabbra fordul a most még szeretőiviszonynak induló kapcsolatotok. Próbáld ki vele, ha erre vágysz !

Hibázni nagyot úgy sem hibáztatsz ! Mások ennél sokkal durvább vétket is elkövettek életük során, és ha ez a tested és a lelked vágya, még ennyi idő után is, akkor ne agyalj sokat.

2018. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gyere hozzám! :D


Na jó, ha komoly válasz kell:


Vajon jobban bánnád hogy megtetted, mint azt hogy kihagytad és sohasem tudtad meg milyen lett volna, mit jelenthetett volna, és hogy mi sült volna ki belőle?

Én biztos megtenném. Elfogadnám ami lehetőség adódik.

Viszont nekem nem eshetne bajom. Ha az emberismeretem mondana csődöt és csak kihasználnának azzal is csak nyernék mert férfi vagyok. :D Egy dög. :D

35F


u.i.: Ha valami olyant hagysz ki ami rohadtul foglalkoztat azt tízszer jobban bánnád mint a simát! Feltehetőleg a nagy kívánalom miatt sokkal jobban is élveznéd mint akármi mást és ettől megfosztani magad nagy veszteség.

2018. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2018. júl. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!