Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig tart egy pasinak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart egy pasinak?

Figyelt kérdés

Kevés a tapasztalatom pedig már felnőtt nő vagyok...mennyi ideig tart amíg a pasi elélvez?


A barátommal elég hosszú a petting, de amint behatol nagyon hamar elmegy, max 5 perc és akkor se úgy h folyton mozog, néha meg kell állnia és van h nem néz rám mert akkor csak úgy spontán. Én szeretem h hamar elmegy, de nekem még vagy 5 perc kemény dugás kellene... igyekszik gyakorolni h tovább tartson, de pl lovaglóban gyakorlatilag azonnal h a farkába ülpk vége...

Hogy tudnék én is segíteni h tovább tartson? Illetve hogy lenne normális?

Köszi a segítséget


2018. júl. 5. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyit szexeltek egy héten?
2018. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neki kellett volna tiniként tanulnia egy kis önkontrollt,mert ez azért így nem normális,hogy 5 percet bír.Ha ő nem gyakorol,márpedig nem úgy tűnik,hogy túlzottan foglalkoztatná a dolog,akkor te nem sok mindent tehetsz,sajnos.
2018. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az én exem volt, hogy 2 óra után sem ment el és inkább hagyta az egészet a fenébe, amit én sem bántam annyira a 10. orgazmus után...

ettől függetlenül volt, olyan is, hogy 10 perc után elélvezett...ez főleg akkor volt, amikor hosszabb ideje nem volt szex és már nagyon kívánt

2018. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szexeljetek minden reggel és minden este. heti pár alkalom alatt nem lehet kitanulni.
2018. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
verd ki neki előtte, vagy orálozz.. és akkor a másodikra jobban bírja.
2018. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gyakorol és amúgy az önkontrollja is nagy. Nem szokott egyáltalán recskázni, az számít? 2-3x...annyiszor tudunk talizni
2018. júl. 5. 20:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy 5 perc alatt elmegy egy pasi az általános. Az, hogy max 5 perc már annyira nem. De az még elvileg nem orvosi eset. Ketten együtt kell szoknotok egymást és tennetek ezért, nem csak neked. De nyomást sem szabad ráhelyezni, mert csak rosszabb lesz.

Amúgy több hivatalos vizsgálat történt a témában. Egyiknél 500 párt 1 héten keresztül figyeltek, ott 5,4. perc jött ki. Másiknál helyszínen volt 114 pár azt hiszem és ott valami 4 perc jött ki. Sok helyről szerzett adatok alapján, a fenti példákat is beleszámolták, az átlagos aktus 7 percig tart. Azt is hozzá kell tenni, hogy a legtöbb esetben mind a férfiak és mind a nők hosszabbnak érezték. A férfiak általában 2x annyi időnek, a nők pedig 1,7x annyi időnek. Készültek vélemény felmérések is és abban az jött ki, hogy 13 perc az általában már kielégítő aktus, nők szerint is, de az igazán jót 17 percre ítélték átlagban. Persze ezt nem úgy kell venni, hogy mindenkinél 5 perc körül volt az átlag, nagy volt a szórás, volt akiknél 3/4 h volt az átlag. Az elégséges és az optimális aktusra is ugyan ez áll. E mellett világszerte nézve is hasonló átlagok jönnek ki. A közel-keleti országokban kicsit rövidebb és Ausztráliában a leghosszabb. Persze ez szerintem azért is trükkös, mert az az időtartam azt nem igazán határozza meg a mozgási sebességet, bár erre is történtek próbálkozások és ha jól emlékszem 52 csípőmozgást mértek átlagban a férfiaktól. Korai magömlésről orvosilag amúgy rendszeres előforduló 1 percen belüli ejakulációnál beszélünk

2018. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja ha van első menet akkor másodjára jobban bírja ez igaz, csak sokszor nincs idő rá. Szeretnék a farkától elmenni, mert képes vagyok hüvelyi orgazmusra, ami bár nekem nem nagy szám de maga a ki be húzogatás nálam annyira de annyira jó...
2018. júl. 5. 20:14
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem orvosi eset, azért 1 perc az tényleg nagyon rövid...

Köszi ezt a statisztikát érdekes volt...bár az az 52 csípőmozgás nálunk sztem max 20... nem engedi egyáltalán h kézzel izgassan, ő magának se veri ki néha, hiába bíztatom vagy ajánlkozom. Azt mondja az csöppet se olyan mint a punci..

2018. júl. 5. 20:19
 10/13 anonim ***** válasza:
heti 2-3 szexnél ne csodálkozz. sokkal többet kéne szexelnetek hogy tudjon gyakorolni.
2018. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!