Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig tart egy pasinak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart egy pasinak?

Figyelt kérdés

Kevés a tapasztalatom pedig már felnőtt nő vagyok...mennyi ideig tart amíg a pasi elélvez?


A barátommal elég hosszú a petting, de amint behatol nagyon hamar elmegy, max 5 perc és akkor se úgy h folyton mozog, néha meg kell állnia és van h nem néz rám mert akkor csak úgy spontán. Én szeretem h hamar elmegy, de nekem még vagy 5 perc kemény dugás kellene... igyekszik gyakorolni h tovább tartson, de pl lovaglóban gyakorlatilag azonnal h a farkába ülpk vége...

Hogy tudnék én is segíteni h tovább tartson? Illetve hogy lenne normális?

Köszi a segítséget


2018. júl. 5. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Amúgy én magamat gyorstüzelőnek mondanám. Nálam ez a 7 perc reális átlagnak mondható, de nálam is hatalmas a szórás. 2 perctől az 50 percig volt már és kb 30 csípőmozgástól a 900-ig(persze most csak úgy nagyjából írtam). De én pl. úgy, hogy elég gyakran önkielégítettem kapcsolat alatt is. Nem azért csináltam, hogy tovább bírjam, hanem mert igényem van rá. De például volt, hogy valaki olykor sérelmezte ezt. Megkérdezte, hogy hányszor verted ma ki? Mondtam, hogy csak 3x(amúgy 4x:D), de az is már korábban volt. Mondta, hogy öhöm. A problémája az volt, hogy olyankor nyilván tovább tart az aktus és ő pedig olyan volt, hogy ha már elment, akkor nem volt kellemes neki tovább csinálni. De én sem csináltam ebből problémát, szóval ha már neki nem volt jó, akkor abbahagytuk és én úgy maradtam. Ő is élte ezt át, hogy ő maradt úgy én meg nem. Szóval azért ennyit megtehetne, hogy ha más nem kiveri előtte, vagy orál. Ne, hogy már ez akkora trauma legyen. Mások örülnének ennek
2018. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
NÓRA!
2018. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Adj neki piát tovább bírja.
2018. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!