Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fogadjam el hogy sikertel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy sikertelen vagyok a lányoknál?

Figyelt kérdés

Nem tudok velük ismerkedni. Nagyon rossz érzés hogy szeretnék, de nem tudok "szerezni". Legelőször 20 évesen szexeltem, de előtte már nagyon szomorú voltam hogy örökre szűz maradok. Most meg az a bajom, hogy barátnőt nem tudok soha találni.

A legtöbb embernek, ez jön magától, nem aggódik azon hogy mikor fog szexelni, és szerintem ez lenne a normális. Nekem sajnos nem így volt.


2019. febr. 10. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd eljön a szerelem is. Csak a szexért ne akarj barátnőt, attól nem leszel boldog. Ha megkapod más dolgok után kezdesz el vágyni, amiket szerelem nélkül nem kaphatsz meg. Nincs értelme olyan kapcsolatban lenni amiben nem vagy boldog. Majd megtalálod a párod, légy türelmes. :)


20/L

2019. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne fogadd el! Tessék próbálkozni, gyakorolni az ismerkedést! De nem itt a neten, hanem személyesen!
2019. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem jön magátol akkor neked kell menni érte nincs mellé beszélés
2019. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!