Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is szomorú, hogy nincs párja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szomorú, hogy nincs párja?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és jó pár éve nincs fiú az életembe, és már nagyon hiányzik egy erős férfikar ami átölel, és itt van nekem:( Más is érez hasonlóképpen? :/

2019. febr. 9. 23:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy vagyok vele hogy a zoknijaim sem sírnak hogy nincs párjuk akkor én sem fogok

Sőt azt mondják hogy a Bajai Halászlének sincs párja, és hiába szeretek ennyi a halászlelvet nem szeretem de elhiszem hogy jó...


Nem azért kell pityeregni mert nincs párod mert sok embernek nincs hanem a magány èrzet miatt amiről viszont egyedül te tehetsz :) és ha tenni akarnál ellene akkor tennèl is

2019. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Dettó így vagyok én is, elég depi vagyok és azért jó lenne ha lenne vki mellettem aki szeretet is ad...😪

20l

2019. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagyok én lányok csak meg kellene ismerni! Én tudok sok szeretetet adni!
2019. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

tegnap 21:27

Főleg online :'D :'D

Akik itt sírnak azoknak Férfi kell nem online Huszár :D

2019. febr. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!